Koncert charytatywny: Grzegorz Turnau " Uśmiech dla dzieci "

Koncert charytatywny: Grzegorz Turnau " Uśmiech dla dzieci "

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 110zł, 95zł, 75zł, 60zł, 45zł

Szczegóły wydarzenia

Koncert charytatywny: Grzegorz Turnau " Uśmiech dla dzieci "


Fundacja dla Dzieci Vivadental zaprasza 3 czerwca br. o godzinie 19.00 na wyjątkowy koncert w wykonaniu Grzegorza Turnaua. To rzadka okazja do wysłuchania artysty w jego przekrojowym repertuarze. Wyjątkowe połączenie pięknego słowa z doskonałą muzyką, dowcipu i ciepłego wizerunku scenicznego jest tym, co widzowie cenią od lat. Dodatkowa radość ze zbliżającego się lata i wakacji pozwoli jeszcze pełniej cieszyć się z jego najbardziej znanych utworów oraz piosenek Grechuty czy Kabaretu Starszych Panów

Koncert charytatywny „Uśmiech dla dzieci” jest z definicji radosny i pogodny, a jak powiedział Grzegorz Turnau: „Każda okazja do manifestowania czułości i serdeczności jest dobra”.

W pierwszej części koncertu wystąpi zespól Boogie Boys, kwartet muzyczny wykonujący utwory w stylu boogie woogie, z domieszką czarnego bluesa. Królowie dobrej energii w rytmie porywającej muzyki.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na sfinansowanie diagnostyki i leczenia stomatologicznego dzieci z pomorskich domów dziecka oraz trojga podopiecznych chorujących na oligodoncję – rzadką chorobę genetyczną.

Bliskość Dnia Dziecka i Wasza obecność sprawi, że dzięki koncertowi uśmiech pojawi się również na twarzach podopiecznych Fundacji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Polska Filharmonia Bałtycka, Ołowianka, Gdańsk

Facebook