Pawbeats - Utopia

Pawbeats - Utopia
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

10 LAJ: Kuba Więcek Trio, Maciej Obara Quartet

Wytwórnia, Łódź

24.08.2017

Allah-Las

Klub Niebo, Warszawa

24.08.2017

Ceny biletów:
    - 49zł - w przedsprzedaży
    - 59zł - od 15 października
    - 69zł - od 1 listopada

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

PAWBEATS

Długo wyczekiwany przez wrocławian koncert Pawbeats - Utopia odbędzie się już 6 listopada w hali widowiskowej Cube! Pawbeats zagra w dziewięcioosobowym zespole instrumentalnym wraz z zaproszonymi gośćmi repertuar z "Utopii" oraz inne utwory, w przygotowanej specjalnie na tę okazję aranżacji.

Pawbeats, czyli Marcin Pawłowski - kompozytor, multiinstrumentalista oraz producent muzyczny wielu albumów, w tym kilku złotych i platynowych, m.in. Piha, KęKę czy Miuosha. 12 września 2014 roku pojawiła się jego producencka płyta pt. "Utopia", na której gościnnie wystąpiła plejada cenionych raperów oraz wokalistów. W kwietniu Pawbeats odebrał Złotą Płytę za Utopię i zaczął grać koncerty z udziałem live bandu i kwartetu smyczkowego.

Cube to hala widowiskowa położona na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65. Industrialny wygląd tego miejsca gwarantuje niezapomniane wrażenia zarówno wizualne, jak i słuchowe! Dogodny dojazd komunikacją miejską oraz miejsca parkingowe w pobliżu hali zapewnią komfort wszystkim odwiedzającym.

Swój udział w koncercie potwierdziła większość osób biorących udział w nagraniu „Utopii” – kolejni goście ujawniani są na bieżąco na stronie wydarzenia na Facebooku.

Link do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/events/501163546724427/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook