IRA

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

IRA

18.11.2017

Ceny biletów:
    - 65zł - w przedsprzedaży
    - 80zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

IRA

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. Z roku na rok Koncertowa Jesień zapowiada się coraz ciekawiej, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów! Zespół IRA przyjedzie do Poznania w listopadzie! Muzyków zobaczyć będzie można 12 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Choć współpraca muzyków sięga 1987 roku, ich radiowe przeboje znane są nawet najmłodszej publiczności. Utwory takie jak „Parę chwil”, „Ona jest ze snu” czy „Nadzieja”, wpisały się już na stałe w historię polskiej muzyki. Pierwsze albumy zespołu, „Mój dom”, czy „1993 rok” sprzedały się w wielu tysiącach egzemplarzy, co automatycznie pozwoliło grupie przejść do czołówki polskiego rocka.

Zespół ma na koncie liczne występy na festiwalach, m.in. w Jarocinie, na Przystanku Woodstock czy Festiwalu Odjazdy, mnóstwo solowych koncertów, a nawet może pochwalić się supportowaniem zespołów Areosmith i Def Leppard. Po kilkuletniej przerwie, zespół w 2001 roku powrócił do działalności, by nagrać kolejne albumy. Na jesiennej trasie zespół będzie promował tegoroczny krążek – „MY”, który promuje singiel „Wybacz”. Ten rok jest dla grupy wyjątkowy – IRA obchodzi 30-lecie istnienia. Po wielu latach koncertowania na swoje występy ciągle przyciągają szeroką publiczność, nie mamy wątpliwości, że tak samo będzie tym razem!

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Facebook