Happysad

Happysad

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Happysad

19.10.2017

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert happysad! Zespół wystąpi 11 marca 2017 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu!
Ceny biletów:
    - 55zł - w przedsprzedaży
    - 65zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Happysad


Utworów takich jak „Łydka” czy „Zanim pójdę”, nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich debiutancki album „Wszystko jedno” został w 2007 roku uznany przez magazyn Teraz Rock za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów.

Happysad wydał w październiku 2014 roku swój szósty już, album – „Jakby nie było jutra”. Płyta odbiega od starego obrazu happysad, więcej w niej elektroniki, tanecznych rytmów. Na 10 lutego zapowiadana jest premiera najnowszego wydawnictwa – „Ciało Obce”.

Ciało Obce” to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku i jedną, nocą przy ognisku.  Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy – Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach.

Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku.” – mówią jego członkowie.

Fanów pierwszych albumów happysad uspokajamy – na setliście na pewno pojawią się największe przeboje zespołu!

W roli supportu zobaczymy dwa zespoły – Kwartynik oraz Hot Water!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook