Testament

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Kvelertak

Klub Proxima, Warszawa

22.06.2017

Percival Schuttenbach, Żywiołak

Stara Piwnica, Wrocław

22.06.2017

Ceny biletów:
    - 80zł - w przedsprzedaży
    - 90zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Testament

Knock Out Productions i Core-Poration z przyjemnością informują: amerykańska, thrashmetalowa legenda – Testament ponownie wystąpi w Polsce. Grupa zagra 28 czerwca we wrocławskim klubie Eter.

TESTAMENT (USA) thrash metal:
W dwa upalne, czerwcowe wieczory 2015 roku fani thrash metalu przekonali się na własnej, spoconej skórze, jak wciąż potężną siłę rażenia ma ta muzyka. Przekonali się podczas dwóch koncertów Testament w Polsce, które cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem rodzimych thrashmaniaków, że bilety zostały wyprzedane. Wtedy legendarny kwintet z Kalifornii wciąż promował wydaną w 2013 roku płytę "Dark Roots Of Earth", tym razem (mamy wielką nadzieję) zjawi się w Polsce już po premierze nowego albumu studyjnego.
Mistrzowie melodyjnego thrash metalu, mający w składzie miażdżącą sekcję rytmiczną Steve DiGiorgio – Gene Hoglan, na koncertach zawsze byli doskonali, a obecnie są po prostu bezlitosną maszyną do zabijania, którą niezmiennie kieruje potężny rozmiarami i głosem Chuck Billy. W 2016 roku Testament świętuje 30-lecie istnienia. Sprawcie, aby na długo zapamiętali te urodziny we Wrocławiu!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Knock Out Productions

Facebook