Kasia Kowalska

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Kasia Kowalska

27.11.2017 - 28.11.2017

Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 60zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Kasia Kowalska


Wokalistka , kompozytorka, autorka tekstów! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych  i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej! Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym : Fryderyki, Super Jedynki, MTV European Music Awards oraz ponad MILION sprzedanych płyt!

Każdy jej album pokrył się kilkakrotną platyną! Autorka wielu przebojów: „Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”.

Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat! Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w Jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: Jej codzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje!

Po 8 latach przerwy KASIA KOWALSKA wraca na scenę singlem „AYA”, który zapowiada jej nowy album. Teledysk Kasi Kowalskiej do piosenki „Aya” zajął pierwsze miejsce w polskim plebiscycie do konkursu OGAE Video Contest 2016.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Pokład, AL.Jana Pawła II 11, Gdynia

Facebook