Jelonek, support: Alterlife

Jelonek, support: Alterlife

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
  - 35zł - w przedsprzedaży
  - 45zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Jelonek


"Jelonek" to jednocześnie nazwisko, pseudonim artystyczny oraz tytuł solowego projektu muzycznego skrzypka Michała Jelonka. "Jelonek" to w zdecydowanej większości muzyka instrumentalna z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo metalowym towarzystwie gitar i perkusji. "Jelonek" na koncertach oprócz swoich autorskich utworów wykonuje także rockowe "przeróbki" muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Vivaldi, Paganini, Chopin, Chaczaturian, Rossini i innych klasyków a także Jimi Hendrix, Beastie Boys czy BoneyM :).

Michał Jelonek nagrał 30 albumów współautorskich i ponad 50 albumów gościnnie (muzyka klasyczna, pop, r'n'b, folk, rock i metal). Wygrał wiele konkursów i festiwali m.in. Jarocin 93, Złoty Bączek Przystanek Woodstock WOŚP i inne. Kilkakrotnie wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistów polskich (1993-magazyn "Tylko Rock", 1994-Siedlce "Rock 94", 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 - magazyn "Teraz Rock", "Metal Hammer" i inne).

Kilkakrotnie nominowany do "Fryderyków". Wraz z zespołem "Ankh" odznaczony przez Ministra Kultury medalem "Zasłużony dla Kultury Polskiej". W okresie od 1993r. do 2016r. zagrał około 2000 koncertów w Polsce a także w Anglii, Brazylii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i na Ukrainie. Działa jako producent muzyczny, muzyk sesyjny, nagrywa muzykę do filmów, spektakli teatralnych i reklam.


Zespół koncertowy tworzą:

 • Michał Jelonek - skrzypce
 • Mariusz Andraszek - gitara basowa
 • Leszek Kowalik - gitara
 • Paweł Chojnacki - perkusja
 • Krzysztof Osiak - instrumenty klawiszowe
 • Jakub Kowalik - akustyk

Support: ALTERLIFE

Zespół rockowy powstały w 2012 roku w Raciborzu na początku jako instrumentalne trio. Skład grupy ustabilizował się po dwóch latach -po wielu zmianach personalnych (już jako kwartet) grupa od 2014 roku tworzy nowe utwory i w czerwcu 2015 roku rejestruje trzy utwory promo (Tsunami, Pocałunek Śmierci, 42). Zespół dąży do wypracowania własnego charakteru i brzmienia w ogólnie pojętej stylistyce rocka. Przekaz, emocje, prawda, dynamika i moc to główne wyznaczniki twórczości zespołu. Końcowka 2015 roku to wspólna trasa(śląsk) z zespołem Turbo w najlepszych klubach.

Aktualnie zespół nagrał płytę która ukaże się i zostanie wydana pod koniec listopada nakładem wytwórni LynxMusic z Krakowa. Na przełomie kwiecień- czerwiec 2016 roku zostaje nagrany materiał na płytę w studiu GOrecords u Grzegorza Czecha. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Tomasz ZED Zalewski. Cały projekt graficzny wykonał Przemek Galert. Album o tytule IMPONDERABILIA jest dojrzały w swojej wypowiedzi artystycznej. A płyta i zawarte w niej utwory są odzwierciedleniem zauroczenia się muzyką rocka i mocniejszych brzmień lat 90. Każdy z ośmiu utworów opowiada osobne historie gdzie najważniejszą cechą są emocje. Zarazem muzyka jest zrozumiała i szczera.Dążyliśmy do stworzenia muzycznych relacji nie zakłócając się wzajemnie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Gdzie:

 • Klub Pod Palmą, Cicha 4a, Rzeszów

Facebook