Closterkeller, support: Cabineth

Closterkeller, support: Cabineth

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Closterkeller

12.11.2017

Ceny biletów:
    - 35zł - w przedsprzedaży
    - 45zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Closterkeller


Tak, tak! W tym roku nasza pierwsza płyta - "Purple" obchodzi już ćwierćwiecze swej premiery, zaś tak ceniona przez wielu z Was "Scarlet" ukazała się 20 lat temu. W sumie daje to tę jakże poważną liczbę 45. ;-))) Uczcimy to grając całe te dwie płyty na koncertach. Nie pominiemy ani jednego utworu.
 
CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka na polskiej scenie w tym roku obchodzący już 25lecie nieprzerwanej działalności. Od lat niezmiennie plasuje się na wysokich pozycjach w rankingach polskich zespołów rockowych.
 
Liderką zespołu jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych także i poza granicami Polski. Teksty Anji - mroczna i pełna metafor poezja stanowią także bardzo ważny atut zespołu Closterkeller. Także i w swych angielskich wersjach, które prezentowane są na zagranicznych koncertach grupy.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook