Crystal Castles [Zmiana miejsca imprezy!]

Crystal Castles [Zmiana miejsca imprezy!]

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Muszla Fest 2017

LPKiW Myślęcinek, Bydgoszcz

18.08.2017 - 19.08.2017

Ladies' Jazz Festival: Ewa Bem

Koncert odwołany!

Teatr Muzyczny, Gdynia

20.08.2017

Agencja Go Ahead informuje, że 24 czerwca w warszawskiej Proximie wystąpi formacja Crystal Castles - jeden z najważniejszych współczesnych alternatywnych zespołów! Pierwszy klubowy koncert duetu związany będzie z promocją drugiego albumu grupy, który ukaże się w Polsce na początku czerwca.
Ceny biletów:
    - 85 zł - w przedsprzedaży,
    - 95 zł - w dniu imprezy.

Komunikat organizatora:

 

Agencja Go Ahead informuje, iż warszawski koncert Crystal Castles (24 czerwca) w związku z niezwykłym zainteresowaniem został przeniesiony z klubu Proxima do Stodoły. Zakupione bilety zachowują ważność.

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona do Klubu Stodoła.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą miejsca imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Crystal Castles to pochodzący z Kanady duet. W jego skład wchodzą multiinstrumentalista Ethan Kath oraz wokalistka Alice Glass. Poza doskonałymi nagraniami studyjnymi uwagę zwracają ich niezwykłe występy na żywo. Debiutancki krążek Crystal Castles został uznany przez wpływowy magazyn NME za jeden z najważniejszych albumów dekady - tygodnik opublikował listę, na której "Crystal Castles" znalazł się na 39. miejscu.

Crystal Castles powstał jako jednoosobowy projekt Ethan Katha w 2003 roku, w 2004 do muzyka dołączyła zjawiskowa wokalistka Alice Glass. Pierwszy album ukazał się w 2008 roku, był on zbiorem wcześniej opublikowanych singli i kilku niewydanych dotąd piosenek duetu. Krążek spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem krytyków oraz publiczności, a Crystal Castles z miejsca awansowali do pierwszej ligi alternatywnej sceny muzycznej. Drugi album nazwany tak jak debiut miał ukazać się na całym świecie w czerwcu bieżącego roku, jednak wyciek materiału do Internetu przyśpieszył termin wydania krążka. Jego fizyczna premiera w Europie przewidziana jest na maj 2010 roku, wersję elektroniczną można było kupić już pod koniec kwietnia. Wpływowy serwis Pitchork Media w momencie wydania albumu uznał go za jeden z najważniejszych krążków bieżącego roku przyznając mu wysoką notę 8.5.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Facebook

Podkategoria