Anita Lipnicka

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 49zł - stojący
    - 69zł - siedzący

Szczegóły wydarzenia

Anita Lipnicka


Anita Lipnicka znana jest chyba każdemu miłośnikowi muzyki w Polsce. W 2016 roku obchodziła jubileusz pracy artystycznej (22 lata na scenie). Po świetnym przyjęciu trasy "Na Osi Czasu" artystka postanowiła wrócić do Wrocławia i już 12 marca będzie można posłuchać Anity w klubie Zaklęte Rewiry.

Nowy utwór to "Ptasiek", który od lipca niepodzielnie króluje na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Piosenka zapowiada nadejście nowej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień 2017 r. "Ptasiek" jest adaptacją utworu "Bluebeard” autorstwa Ś.P. Nicka Talbota (aka Gravenhurst), do którego Anita dopisała polskie słowa. Utwór został dedykowany samemu kompozytorowi, kultowej postaci niezależnej sceny brytyjskiej, którego twórczość była dla Anity źródłem inspiracji, i z którym artystka nawiązała swego czasu muzyczną przyjaźń i współpracę, jaka nie doszła ostatecznie do skutku z powodów losowych.

Możemy zdradzić, że w repertuarze znalazły się największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu dwóch lat jej działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych i z repertuaru Varius Manx. Podczas koncertów będzie można również usłyszeć kilka utworów premierowych.

Anita Lipnicka - Ptasiek http://www.youtube.com/watch?v=Sy7k5ZgA_RU

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Zaklęte Rewiry, al. Krakowska 100, Wrocław

Facebook