Romeo i Julia - Wodny Musical 3D

Romeo i Julia - Wodny Musical 3D
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Promocja 10% na każdy bilet kupiony od 17 - 20.07.2017

Miejsca imprez:

Fosa Zamkowa, Toruń, Toruń | Pokaż pozycję na mapie

4.8.2017 21:30 Fosa Zamkowa Bilety
6.8.2017 21:30 Fosa Zamkowa Bilety
Ceny biletów:
    - 200zł 180zł, 160zł
    - 230zł - VIP

Szczegóły wydarzenia

Wodny Musical 3D


Romeo i Julia


Pierwszy na świecie i jedyny w Polsce wodny musical 3D! Widowisko inspirowane dramatem Shakespeare’a, zachwycające swoją oryginalnością i nowatorstwem. Już w sierpniu w wyjątkowej scenerii Fosy Zamkowej – szczególnie klimatycznej przestrzeni artystycznej Torunia.

Prezentujemy estradowe zderzenie tradycyjnego widowiska musicalowego z wirtualną scenografią wygenerowaną przez projekcje 3D i animacje na wodnych ekranach. To olśniewające zintegrowanie wirtualnej dekoracji wyświetlanej na wodzie z rzeczywistymi rekwizytami w połączeniu z możliwością wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i tancerzy, umożliwiło stworzenie scen, o jakich twórcy teatralni i rewiowi dotychczas mogli tylko marzyć.

Oryginalna muzyka Janusza Stokłosy, polski tekst zainspirowany dramatem Shakespeare’a „Romeo i Julia”, reżyseria i choreografia Janusza Józefowicza oraz materiały do projekcji 3D przygotowane przez studio Platige Image (twórcy m.in. nominowanego do Oskara filmu „Katedra”) – to wszystko stanowi gwarancję wielkiego wydarzenia artystycznego.

Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych. Szczególnie w chwili rodzącego się wielkiego uczucia. W konsekwencji młodzieńcza i bezkompromisowa miłość musi się zmierzyć z bezwzględnością komercyjnego świata egocentrycznych rodziców.

To dramat pokoleń – rodziców i dzieci, którzy nie potrafią ze sobą rozmawiać, wzajemnie się słuchać ani szanować swoich potrzeb. Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać w tak niesprzyjających warunkach? Przekonajcie się sami!

Za technologię wodną odpowiada firma Water Concept – specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych instalacji multimedialnych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów i kurtyn wodnych, dysz efektownych i gejzerów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook