Cavaliada Warszawa

Cavaliada Warszawa
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sport.

Cavaliada

30.11.2017 - 03.12.2017

Kiedy: 23.2.2017 - 26.2.2017

Karnety (przedsprzedaż):
  - 249zł - Karnet
  - 12.300zł - Loża VIP - Stolik 6 osobowy

Bilety jednodniowe (przedsprzedaż)
  - 39zł - Czwartek
  - 59zł - Piątek
  - 89zł - Sobota
  - 89zł - Niedziela

Bilety VIP
  - 450zł - Czwartek
  - 450zł - Piątek
  - 650zł - Sobota
  - 550zł - Niedziela

Bilety VIP:

Miejsca na trybunie w sektorze VIP oraz wstęp do specjalnie przygotowanej Strefy VIP.

Szczegóły wydarzenia

Cavaliada Warszawa


CSI3*-W

Finałowe rozgrywki

Podczas CAVALIADA Warszawa odbędzie się finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na żywo, w centrum wydarzeń będzie można obejrzeć zwycięzców, którzy zakwalifikują się do Finału Pucharu Świata! W puli nagród aż 500 000 zł, 12 konkursów w tym te zaliczane do rankingu Longines Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a to oznacza udział w zawodach najlepszych jeźdźców! Sportowych emocji będzie co nie miara. Potęga Skoku, Wenus vs. Mars, Speed & Music, kwalifikacje do GRAND PRIX, zaprzęgi, ujeżdżenie i WKKW – każdy z czterech dni CAVALIADY przyniesie słodki smak zwycięstwa i radość publiczności. A wszystko to już od czwartku!

Jeździecka rozrywka? Właśnie, że tak!

Tutaj jeździectwo niejedno ma imię: skoki, zaprzęgi, ujeżdżenie, wkkw, kuce. Ale konie na CAVALIADZIE są również bohaterami fantastycznych pokazów. CAVALIADA SHOW zadowoli najbardziej wymagającą publiczność, jaką są… dzieci! Bo to idealne miejsce na pierwszy kontakt z hippiczną przygodą, z której się nie wyrasta. Wystarczy spojrzeć na wielopokoleniową cavaliadową publiczność.

Wrażenia sportowe pasjonatów koni uzupełni ekspozycja targowa. Na Kiermaszu Sprzętu Jeździeckiego i Akcesoriów Jeździeckich dostępna będzie szeroka oferta sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Będzie można wszystkiego dotknąć, sprawdzić, przymierzyć…

CAVALIADA wzbudza w branży jeździeckiej duże emocje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Dlatego nie tylko fani jeździectwa, ale również osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas z niecierpliwością odliczają dni do tego wydarzenia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook