Auto Partner Summer Cars Party - Best of The Best

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Sport.

Overwatch World Cup Group Stage - Katowice

ESL Arena, Katowice

04.08.2017 - 06.08.2017

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife

Plaża Miejska, Gdynia, Gdynia

05.08.2017 - 06.08.2017

Bilety w przedsprzedaży już od 10zł
Katowice dodają gazu! Największy zlot motoryzacyjny SUMMER CARS PARTY już w maju!  SCP THE BEST OF THE BEST to jubileuszowy projekt dla prawdziwych fanów motoryzacji i społeczności SCP. Kultowe miejsce, tradycja motoryzacji, duch pasji i niezwykła edycja! Wracamy z klubami na płytę lotniska.
Ceny biletów:

  Kierowca + Pojazd
  - 30zł - w przedsprzedaży
  - 35zł - od 1 maja
  - 40zł - w dniu imprezy

  Pieszy / Pasażer / Motocykl
  - 20zł - w przedsprzedaży
  - 25zł - od 1 maja
  - 30zł - w dniu imprezy

  Ulgowy
  - 10zł - w przedsprzedaży
  - 15zł - od 1 maja
  - 20zł - w dniu imprezy

Komunikat organizatora:

 

Bilet ulgowy upoważnia do przebywania na terenie imprezy, przysługuje osobom do 12 roku życia.
Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo.

Szczegóły wydarzenia

Auto Partner Summer Cars Party - Best of The Best

Katowice dodają gazu! Największy zlot motoryzacyjny SUMMER CARS PARTY już w maju!  SCP THE BEST OF THE BEST to jubileuszowy projekt dla prawdziwych fanów motoryzacji i społeczności SCP. Kultowe miejsce, tradycja motoryzacji, duch pasji i niezwykła edycja! Wracamy z klubami na płytę lotniska.

SCP BEST OF THE BEST to oficjalne podziękowanie uczestnikom SCP za zaangażowanie we wspólne 10 motoryzacyjnych lat na lotnisku sportowym Muchowiec.  10 lat Summer Cars Party to coroczny ogólnopolski zlot klubów motoryzacyjnych, to tysiące samochodów, to oktany emocji, które przez 10 lat wjeżdżają pod maską klubowych aut (i nie tylko :p)

To Wy tworzyliście to miejsce, to wy zrodziliście ducha SCP, to właśnie od motoryzacyjnego klubu rozpoczęła się nasza podróż. Dlatego teraz, po 10 latach chcemy podziękować Wam za wspólną motoryzacyjną przygodę, za emocje, za pasję, za radość i świetną zabawę. To Wy każdego roku budziliście to miasto rykiem silników. To Wy braliście na warsztat każdą edycję, to dzięki Wam i dla Was ulepszaliśmy i doskonaliliśmy kolejne projekty, aby każdego roku, otwierając bramy lotniska usłyszeć galop koni mechanicznych. To Wy budziliście ducha motoryzacji, który dawał nam siły przez 10 lat do pracy nad kolejną edycją.

To dla Was organizujemy największy parking w mieście, ogólnopolski zlot samochodów klubowych, wyścigi na ¼ mili, wrak race, pokazy driftu, konkursy z nagrodami, dużą strefę rozrywki i koncerty najlepszych DJów, ale to nie wszystko…

Czekamy na motoryzacyjne kluby z całego kraju i najciekawsze perełki tuningowe. Chcemy poczuć 10-krotną dawkę emocji, oktanów i koni mechanicznych. Liczymy na tych, dla których pasja i miłość do motoryzacji jest całym życiem i na tych, dla których SUMMER CARS PARTY jest ważnym przystankiem na motoryzacyjnej mapie Polski. Odliczamy czas, to już w maju otwieramy bramy miasta!

W tym roku największymi gwiazdami na płycie lotniska będziecie WY i Wasze Maszyny! Budzimy ducha rywalizacji, pasji i miłości do waszych maszyn, bo dla najlepszych ta przygoda się nie kończy…. Tegoroczna X jubileuszowa edycja SUMMER CARS PARTY to zupełnie inny wymiar rozrywki… Już w maju rozpoczynamy świętowanie, ale to nie wszystko…

Oficjalny jubileuszowy projekt odbędzie się we wrześniu - SUMMER CARS PARTY 2016 MIASTO MISTRZÓW! To wydarzenie, którego formuła jeszcze nigdy nie była realizowana. Łączymy pasje, światy i tworzymy coś nowego! To X jubileuszowa edycja SCP w sercu miasta! To właśnie wtedy pojawią się Wasze najpiękniejsze perełki motoryzacyjne wybrane w maju, czyli SCP BEST OF THE BEST. Zaparkują w samym centrum miasta, aby stworzyć najpiękniejszy widok w motoryzacyjnej historii Katowic! Szerzej o eliminacjach wkrótce!

Zapiszcie tę datę w kalendarzu motoryzacyjnych imprez, picujcie bryki i obierzcie kierunek na Katowice – 28 maja 2016 roku Lotnisko Sportowe Muchowiec!

Czekamy na Was! :)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook