Elton John [Koncert odwołany!]

Elton John [Koncert odwołany!]

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wszystko.

FEI European Eventing Championships - Strzegom 2017

Hipodrom Morawa - Strzegom, Strzegom

17.08.2017 - 20.08.2017

10 LAJ: Adam Bałdych Sextet

Wytwórnia, Łódź

17.08.2017

Uwaga!!

 

Impreza została odwołana.

Elton John wystąpi tylko w Łodzi!

Koncert Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie, do którego dojdzie 7 lipca, będzie jedynym występem tego piosenkarza w Polsce! Do skutku nie dojdzie zaplanowany dzień później występ artysty w Gdańsku. Warto jednak podkreślić, że osoby, które zakupiły bilety na koncert w ERGO ARENIE, mogą udać się do Łodzi i tam zobaczyć swojego ulubieńca.

Nie dwa, jak pierwotnie planowano, ale jeden koncert Eltona Johna odbędzie się w tym roku w Polsce.
- Artysta wystąpi tylko 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie na koncercie organizowanym przez Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. Do skutku nie dojdzie drugi z koncertów organizowany przez inną firmę, który zaplanowany był dzień później w Gdańsku.

Dzięki porozumieniu z firmą sprzedającą bilety organizatorzy koncertu w Łodzi postanowili wyjść naprzeciw fanom artysty, którzy zakupili bilety na występ w ERGO ARENIE. Praktycznie bezgotówkowo będzie można dokonać wymiany biletów, które zostały zakupione w sklepie internetowym Ticketpro.

- Wystarczy przyjechać z ważnym biletem na koncert w Gdańsku do Łodzi i w specjalnej kasie wymienić wejściówki, by kilka chwil później obejrzeć i posłuchać Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie. Jako organizator wskażemy miejsca, które są dostępne i w przypadku równowartości biletów dokonamy ich wymiany. Gdyby wolne miejsca na łódzki koncert wiązały się z nieco większym wydatkiem, konieczne będzie jedynie dopłacanie wynikającej z tego różnicy. Z kolei jeśli dostępne bilety na koncert będą tańsze firma sprzedająca bilety będzie zwracać gotówkę – informują organizatorzy.

Osoby, które zakupiły bilety w punktach sprzedaży (między innymi: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN) mogą je zwrócić w miejscu zakupu i tam ewentualnie zakupić bilety na koncert łódzki.
Kasa biletowa w dniu koncertu będzie czynna od godziny 10.00.
Warto przypomnieć, że bilety na koncert w Łodzi można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro

Facebook

Podkategoria