The Rasmus

The Rasmus
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Miejsca imprez:

Klub Stodoła, Warszawa | Pokaż pozycję na mapie

12.11.2017 18:00 ul. Batorego 10
Ceny biletów:
    - 99zł - stojący
    - 129zł - balkon

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i klub Stodoła informują:


KLOGR gościem specjalnym koncertów The Rasmus


12 Listopada, Klub Stodoła, Warszawa

14 Listopada, Klub Kwadrat, Kraków


KLOGR to włoska kapela wywodząca się z Modeny, gdzie urodził się słynny tenor Luciano Pavarotti. I chociaż w ich twórczości próżno doszukiwać się wpływów opery, to ciężko przejść obok nich obojętnie. Tuż przed premierą nowego albumu pod tytułem „Keystone” polscy fani zebrani na koncertach The Rasmus będą mieli okazję posłuchać największych utworów włoskiej kapeli. Ich styl można określić jako alternatywny, progresywny metal, który czerpie pełnymi garściami z dorobku Metalliki, Alice in Chains czy Toola.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani nową trasą, która wygląda obłędnie! Poprzednia trasa po Europie została świetnie przyjęta i nie mogliśmy się doczekać powrotu, aby pokazać nasz nowy album publiczności. To będzie prawdziwa przyjemność i zaszczyt dzielić scenę z tak uznanym zespołem jak The Rasmus. Do zobaczenia pod sceną!”  - tak o nadchodzącej trasie mówią muzycy z zespołu KLORG.

Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.

Przy takiej mieszance stylów jednego można być pewnym – oba zespoły z pewnością rozgrzeją fanów w dwa zimne, jesienne wieczory. Tego nie można przegapić!

Zobacz lyric video do „Paradise”: https://youtu.be/OBvA4Yq3YAY

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Facebook