nowOsiecka +++

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

An evening with KANSAS

Impreza odwołana!

MTP, Poznań

14.07.2017

Robbie Williams

Impreza odwołana!

PGE Narodowy, Warszawa

13.08.2017

Wystapią: Czesław Śpiewa, Kayah, L.U.C., Łona i Webber, Misia Furtak, Natalia Grosiak, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki, Skubas,The Dumplings.
Ceny biletów:
    - 70zł - płyta (siedzące)
    - 60zł, 90zł - sektory

Regulamin imprezy: pobierz

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Komunikat organizatora:

Spodek jednak za duży. nowOsiecka tylko w Sali NOSPR-u.


W niedzielę 27 listopada dwukrotnie usłyszymy piosenki Agnieszki Osieckiej w sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Trzeci koncert, planowany na 28 listopada w katowickim Spodku, został odwołany. Zdecydowało za małe zainteresowanie publiczności.


Przypomnijmy fakty. Najpierw o godzinie 12.00, symfoniczne aranżacje najbardziej pomnikowych piosenek artystki zaprezentują: Anna Jurksztowicz, Anita Lipnicka, Małgorzata Ostrowska, Krystyna Prońko, Magda Umer, Marek Piekarczyk i gościnnie Piotr Rogucki. Projekt zatytułowany jest Osiecka Masterclass i będzie prezentacją najbardziej znanych utworów artystki w aranżacjach symfonicznych, przygotowanych przez Adama Wesołowskiego – wybitnego kompozytora, pianistę, dyrygenta, jednocześnie założyciela i dyrektora artystycznego Festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego.


Część druga - koncert nowOsiecka to projekt, który przybliży twórczość Agnieszki Osieckiej młodszemu pokoleniu. Dzięki współpracy z Fundacją Okularnicy organizatorzy uzyskali dostęp do bazy utworów Agnieszki Osieckiej, co stało się ciekawym wyzwaniem dla młodszych muzyków.  Zaproszenie przyjęli najpopularniejsi artyści polskiej sceny. Są i reprezentantki inteligentnego popu: Monika Brodka oraz Mela Koteluk, przedstawiciel hip-hopu -  L.U.C, wokalistka triphopowego składu MIKROMUSIC – Natalia Grosiak oraz przedstawiciele muzyki alternatywnej i rocka Piotr Rogucki czy Natalia Przybysz. Dzięki grupie The Dumplings nie zabraknie elektroniki, a całość dopełniają folkowo-rockowa Misia Furtak, multiinstrumentalista Krzysztof Zalewski oraz rewelacyjny skład –  Czesław Śpiewa.


Bilety na oba koncerty znikały błyskawicznie. Kto ich nie kupił w pierwszym kwadransie, ten już nie mógł kupić ich wcale. I właśnie dlatego organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie trzeciego koncertu – w stojącym obok NOSPRU-u Spodku. Jednak tym razem zainteresowanie nie było już tak duże. – Istniała realne groźba, że piosenki Osieckiej będą wykonywane w pustawej sali, a na to Agnieszka Osiecka na pewno nie zasługuje – wyjaśnia Krzysztof Krot, pomysłodawca wydarzeń. – Z bólem serca musiałem zadecydować o odwołaniu koncertu. Oczywiście zapewniamy pełny zwrot pieniędzy za zakupione bilety – dodaje Krot.

Szczegóły wydarzenia

nowOsiecka +++


Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem nowOsiecka, które odbędzie się 27 listopada w sali NOSPR w Katowicach, organizator i artyści zdecydowali o przygotowaniu dodatkowego koncertu w poniedziałek, 28 listopada w SPODKU !.

Projekt „nowOsiecka” to koncert, w trakcie którego czołowi, polscy artyści wykonają piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych, ciekawych aranżacjach. Do udziału w koncercie zaproszenie przyjęli między innymi: Brodka, Mela Koteluk, L.U.C, Natalia Grosiak, Piotr Rogucki, Natalia Przybysz, The Dumplings, Misia Furtak, Krzysztof Zalewski, Czesław Śpiewa.

Po wyprzedanym koncercie 27 listopada 2016 roku w sali koncertowej NOSPR, organizatorzy postanowi przedstawić projekt szerszej publiczności. Już dzień później, czyli 28 listopada, w gościnnych ścianach Hali Widowiskowo – Sportowej Spodek, usłyszymy kilkanaście najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej przygotowanych przez artystów prezentujących różne gatunki muzyczne, w ich ulubionej konwencji. Dobór utworów pozostaną tajemnicą do samego końca, jednak ciekawość życia Agnieszki Osieckiej, nieustannie poszukującej inspiracji twórczej, podróżniczki i fotografa, zapewnią moc emocji i wzruszeń.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Spodek, Korfantego 35, Katowice

Facebook: http://www.facebook.com/events/546208005562470/

Facebook