Marcelina

Marcelina

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Zmiany.

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 35zł - w dniu imprezy

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 8 listopada na dzień 21 lutego 2016.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

Marcelina


Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jesienią artystka promować będzie swój trzeci autorski album o tytule "Gonić burzę" - w ramach trasy oczwyiście nie zabraknie koncertu w krakowskim Klubie Zaścianek! Na nowym krążku znajdzie się trzynaście utworów, współautorką wszystkich kompozycji jest Marcelina. Jest także autorką tekstów, poza jednym - wspólnie napisanym z Budyniem z zespołu Pogodno. Klimat płyty to gitarowe brzmienie, które w zestawieniu z delikatnym głosem Marceliny dają niesamowicie świeży efekt.

Marcelina o nowej płycie: To już moja trzecia płyta, jestem więc trochę zestresowana, ale też podekscytowana, bo zdecydowanie weny i pomysłów nie brakuje. Mam bardzo dobry czas twórczy, mnóstwo pomysłów, które w połączeniu ze zdobytym podczas ostatnich lat doświadczeniem w studiu jak i na scenie, znajdą swoje ujście właśnie w tym krążku. Uważam, że ta płyta to mój duży artystyczny krok w przód. Płyta, której nadałam tytuł "Gonić burzę," dokładnie odzwierciedla mój stan ducha, osobowości czy też muzycznej drogi, którą właśnie zmierzam. Te na pozór proste dwa słowa zawierają wiele znaczeń, którymi podzielę się już jesienią.

Marcelina do tej pory wydała dwie płyty: "Marcelina" (2011 r.) i "Wschody/Zachody" (2013r .). Nominowana była do Fryderyków, do nagrody "Warto" Gazety Wyborczej, jej utwór "Wroclove" stał się oficjalnym hymnem miasta Wrocław, a utwór "Motyle" pochodzący z debiutanckiej płyty został wykorzystany w reklamie społecznej w Rosji i emitowany w tamtejszej telewizji publicznej. Marcelina współpracowała z takimi artystami jak Piotr Rogucki (Piotr zaśpiewał gościnnie w utworze Marceliny "Karmelove" - teledysk do tego utworu przekroczył 7 milionów wejść na YT), Grubsonem (utwór "Jedna z planet" w duecie z Marceliną był drugim oficjalnym singlem Grubsona z jego płyty "Holizm" wydanej na początku 2015 r.) czy zespołem Happysad w utworze "Nie będziem płakać" oraz VNM'em i Pawbeatsem w hip-hop'owej odsłonie. Jest również jedną z artystek biorących udział w projekcie "Panny Wyklęte/Wygnane" (wraz z m.in. Kasią Kowalską, Mariką czy Anią Rusowicz).

Marcelina koncertowała na największych i najciekawszych Festiwalach w Polsce, m.in. na Open’er, Coke Live, Off Camera oraz w kilkudziesięciu klubach, gdzie zapełnia coraz większe sale koncertowe. Wystąpiła także w Paryżu oraz na Mauritiusie.

We wrześniu usłyszymy pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo. Premiera płyty: 9.10.2015 r.

http://facebook.com/MarcelinaOfficial

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook

Podkategoria