ScHoolboy Q

ScHoolboy Q
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety wyprzedane!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Bilety w przedsprzedaży już od 159zł
ScHoolboy Q, gwiazda amerykańskiego hiphopu, powraca do Polski!
Ceny biletów:
    - 159zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Szczegóły wydarzenia

SCHOOLBOY Q


26 LISTOPADA, KLUB PROGRESJA, WARSZAWAScHoolboy Q, gwiazda amerykańskiego hiphopu, powraca do Polski! 30-letni raper z LA zaczynał swoją karierę od nagrywania mixtape’ów w muzycznym podziemiu. ScHoolboy Q należy również do formacji Black Hippie, wraz z Jay Rockiem, Ab-Soulem oraz Kendrickiem Lamarem. W 2012 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Top Dwang Entertainment. Jego album studyjny „Oxymoron”, z którego pochodzą single „Collard Greens”, „Man of the Year” oraz „Break the Bank”, zebrał pozytywne recenzje krytyków. Dzięki niemu ScHoolboy Q został okrzyknięty jednym z najciekawszych wschodzących artystów sceny amerykańskiej. Muzyk wystąpi 26 listopada w Klubie Progresja w Warszawie, w ramach trasy promującej swój najnowszy album „Blank Face”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook