The Janoskians

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny. Spektakl "Mały Książę" - Kraków

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

22.11.2017

Chór Alexandrowa

Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

22.11.2017

Już najbliższej jesieni do Polski powróci australijska grupa The Janoskians

Szczegóły wydarzenia

Wielki powrót The Janoskians!


Już najbliższej jesieni do Polski powróci australijska grupa The Janoskians. Dwa koncerty - pierwszy w Warszawie, drugi w Krakowie - będą znakomitą okazją do usłyszenia najnowszego singla formacji, czyli „Love What You Have”, a także wszystkich starszych hitów: „Set This World On Fire”, „Real Girls Eat Cake” czy „La Girl”.

Ich kariera nie zaczęła się jednak od podbojów list przebojów a od filmów komediowych udostępnianych w internecie, za pośrednictwem serwisu YouTube.com. Przyjaciele z Melbourne tworzą je zresztą do dziś i kolejne odsłony kultowych wideo-dowcipów (np. dziwaczne zachowywanie się w pociągu, lub dzwonienie do drzwi sąsiadów i... NIE uciekanie) osiągają miliony odsłon!

Trudno powiedzieć czym dokładnie wzbudzają tyle sympatii - urokiem osobistym? Tym, że z nimi nuda nie istnieje? Tym, że każdy chciałby być w ich kumpelskiej paczce? Prawdopodobnie wszystkim po trochu oraz tym, że posiadają talent muzyczny i również na tym polu realizują się, osiągając kolejne sukcesy.

Janoskians swój pierwszy film udostępnili na YouTube jesienią 2011 roku. Zaledwie rok później podpisali kontrakt z Sony Music i wydali debiutancki singiel "Set The World On Fire".

Każdy z ich utworów cieszył się ogromną popularnością i momentalnie rozprzestrzeniał się wśród fanów na całym świecie. Znamienny jest fakt, że początkowo grupa sama nie wiedziała jak bardzo jest popularna i organizując spotkania z fanami - spodziewając się przybycia conajwyżej kilkuset - nieumyślnie doprowadzała do paraliżu jedną z ulic Nowego Jorku lub do ewakuacji centrum handlowego w Los Angeles.

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa
  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook