Conner Youngblood

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Utalentowany multinstrumentalista i wokalista z Dallas niedawno poprzedzał występy Aurora, zaś we wrześniu zagra koncert w Warszawie, 22 września w Cafe Kulturalna.
Ceny biletów:
    - 35zł

Szczegóły wydarzenia

Conner Youngblood


Conner Youngblood to nowy zjawiskowy artysta w obozie Ninja Tune. Utalentowany multinstrumentalista i wokalista z Dallas niedawno poprzedzał występy Aurora, zaś we wrześniu zagra koncert w Warszawie, 22 września w Cafe Kulturalna.

Wygląda jak młody Basquiat, świetnie jeździ na desce, uwielbia Becka, Sufjana Stevensa i Gorillaz. Ukończył prestiżowy uniwersytet Yale, gdzie poza siedzeniem w bibliotece i skateboradingiem – trenował zapasy i pisał swoje piękne piosenki. Sporo grywał też w „Tony Hawk’s Pro-Skater”. Jak mówi, jego ulubionym bohaterem był gwiazdor europejskiego skateboardingu - Rune Glifberg, dlatego m.in. nauczył się duńskiego. W Kopenhadze czuje się zresztą jak w rodzinnym Dallas. Wyraźnie ze Skandynawami dogaduje sie całkiem dobrze, w tym roku na swoją trasę koncertową zabrała go bowiem wschodząca gwiazda norweskiej sceny - Aurora.

Debiutancka EPKa YoungbloodaThe Generation Of Lift” to pełna swobody fuzja folkowej melodyki, subtelnej elektroniki i hiphopowego luzu. Nic dziwnego, ze nagrania zachwyciły nie tylko krytyków, ale też szefów Ninja Tune, którzy niedawno podpisali z Connerem kontrakt na debiutancki album, który ma się ukazać w 2017 roku nakłądem Counter / Ninja Tune. W Warszawie Conner Youngblood zagra w Cafe Kulturalna 22 września.


„A Summer Song” https://youtu.be/6VhTVIzoo78

„The Badlands” https://youtu.be/gjLYYVccgTg

„Amelia” https://youtu.be/-QSt7DoRMxI

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Cafe Kulturalna, pl. Defilad 1, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook