Ringworm, Hierophant, Noisem

Ringworm, Hierophant, Noisem

Koncert odwołany!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Ceny biletów:
  - 60zł - w przedsprzedaży
  - 70zł - w dniu imprezy

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Ringworm / Hierophant / Noisem


RINGWORM (USA)

Prekursorzy brutalnego metal core'a z Cleavland, Ohio powracają do Europy aby promować swoje najnowsze dzieło "Hammer Of Witch", które ukazało się nakładem wytwórni Relapse Records. Ringworm powstał 1991 roku, Nazwa zespołu została zaczerpnięta z filmu grozy z udziałem Vincent'a Price'a. W 1993 rok nagrali debiutancki album "The Promise" wydany przez Incision Rec. Pomimo szybko odniesionego sukcesu członkowie zespołu postanowili się skupić na własnych przedsięwzięciach. Wokalista James Bulloch znany jaka Human Furnace założył własne studio tatuażu i skoncentrował się na sztuce opartej na okultyźmie i prezentującej ciemne strony ludzkiego żywota. Pozostali muzycy przyłączyli się do legendarnej formacji Intergrity z którą Ringworm wielokrotnie koncertował. Po upływie dekady formacja odrodziła się niczym Feniks zpopiołów i podpisała kontrakt z Victory Records dla której nagrała cztery albumy: "Birth Is Pain" (2001), "Justice Replace By Revenge" (2005), "Venomous Grand Design"(2007) oraz "Scars" (2011).

W 2013 roku muzycy Ringworm podpisali kontrakt z Relapse Records. i nagrali 13 wściekłych numerów zamieszczonych na płycie "Hammer Of The Witch".

Wokalista Human Furnace udziela się również w metalowej formacji Glutton oraz w solowym projekcie Holy Ghost.

Aktualny skład Ringworm tworzą:

 • Human Furnace - wokal
 • Matt Sorg - gitara
 • Mark Witherspoon - gitara
 • Ed Sthephens - bass
 • Ryan Steigerwald - perkusja

https://www.facebook.com/Ringworm13


HIEROPHANT (Włochy)

To ambasadorowie włoskiej ekstremalnej muzyki. Od momentu wydania debiutanckiego albumu z powodzeniem koncertują po całej Europie. W 2013 roku podpisali kontrakt z amerykańską wytwórnią Bridge Nine Records dla której nagrali drugi album "Great Mother, Holy Monster" będący krokiem do przodu w ich bezkompromisowej twórczości. W 2014 roku światło dzienne ujrzało ich ostatnie dzieło:"Peste". Hierophant pojawili się na wielu europejskich festiwalach, pojechali też trasę po Stanach Zjednoczonych i Południowo - wschodniej Azji.

https://www.facebook.com/HIEROPHANTKVLT


NOISEM (USA)

To nowy nabytek Relapse Records. W 2013 roku kilku nastolatków postanowiło razem pograć i szybko zostali uznani za jeden z najbardziej obiecujących zespołów na ekstremalnej metalowej scenie. Pojawili się na okładce Decibel Magazine i koncertowali razem z Carcass, Obituary, Nails, Gorguts, Iron Reagan. Na koncertach NOISEM to wulkan energii.

Dyskografia:

 • "Blossoming Decay" (2015)
 • Consuming (2014)
 • Defiled (2014)

https://www.facebook.com/NoisemBaltimore


Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Estrada Stage Bar, Dworcowa 51, Bydgoszcz

Facebook