Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Filharmonia Dowcipu Waldemar Malicki

16.01.2018 - 04.03.2018

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z Fortepianem Plus

Opera i Filharmonia Podlaska, Białystok

16.01.2018 - 16.01.2018

Ceny biletów:
  - 99zł, 129zł, 149zł, 179zł, 199zł, 349zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

CESAR MILLAN Z NOWYM SHOW NA ŻYWO


“ONCE UPON A DOG TOUR 2017”


Po niesamowitym sukcesie światowej trasy Cesar Millan - międzynarodowa gwiazda Nat Geo rozpoczyna nową trasę po Europie!

Po dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.

Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach, zabierając widzów w edukacyjną przygodę przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku!

Znany z takich hitów telewizyjnych jak: „Zaklinacz psów” i „Cesar Millan na ratunek” Millan jest wybitnym autorytetem w tresowaniu psów. Podczas show przekaże widzom swoją filozofię zaufania, szacunku i miłości. Widowisko Cesara Millana będzie prawdziwą inspiracją dla miłośników psów. Pokaże on w jaki sposób wychowywać psa od jego najmłodszych lat, tak aby zbudować zdrową i szczęśliwą relację.


Podczas show Millan zaprezentuje pokazy psów na żywo oraz podzieli się z widzami ważnymi wskazówkami dotyczącymi wychowania psa w codziennych sytuacjach, takimi jak:

 • Jak oswoić nowego psa z domem
 • Jak zaspokoić potrzeby psa
 • Budowanie silnych relacji opartych na zaufaniu, szacunku i miłości
 • Zmiana psa z “Księcia z Bajki” do “Władcy Domu”
 • Powszechne zachowania psa w ciągu jego życia
 • Techniki zapobiegające złemu zachowaniu psa
 • Jak poradzić sobie po utracie swojego najlepszego przyjaciela
 • I wiele więcej!

“Nie mogę się już doczekać, aby być znów w trasie i móc dzielić się z publicznością niezbędnymi wskazówkami, pomagającymi zbudować i utrzymać szczęśliwą relację z psem”, mówi Millan, „Wierzę, że wszystkie fazy życia psa tworzą piękną historię, jeżeli tylko jego właściciel mu w tym pomoże.”


Uwaga!

Cesar Millan LIVE – Once Upon a Dog Tour jest stworzony z myślą o ludziach chcących wytrenować swoje psy, ale na samo wydarzenie nie można zabrać ze sobą swojego psa. Show odbędzie się w języku angielskim z asystą tłumacza.


Cesar Millan

Autor bestsellerów New York Times, dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy, telewizyjna gwiazda Cesar Millan jest znany jako wybitny autorytet w dziedzinie tresowania psów. Z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pieskami, Millan używa filozofii opartej na zaufaniu, miłości i szacunku w pracy nad agresywnymi, przestraszonymi i neurotycznymi psami. Tym samym edukuje właścicieli pupili, pokazując im, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na ich psy. Millan umacnia swoją pozycję lidera w szkoleniu psów i opiece nad nimi również poprzez książki, dwumiesięcznik oraz stronę internetową, które stały się najlepszym źródłem wiedzy o tym, jak pomóc psom oraz dzięki działalności Cesar Millan Foundation. Jego show telewizyjne “Cesar Millan na ratunek” miało premierę w Nat Geo People oraz National Geographic Channel w kwietniu 2015 roku. Po więcej informacji zapraszamy na http://www.cesarsway.com.

ZAKAZ WPROWADZANIA PSÓW NA TEREN ARENY Z WYJĄTKIEM ZGŁOSZONYCH I ZAAKCEPTOWANYCH PSÓW PRZEWODNIKÓW.

Timing:

 • 18:00 – otwarcie bram
 • 19:30 – CESAR MILLAN LIVE – część pierwsza
 • 20:25 – przerwa
 • 20:45 - CESAR MILLAN LIVE – część druga
 • *Podane godziny mogą ulec zmianie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Gdzie:

 • Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook