De Staat, support: Zimmerman

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Happysad

19.10.2017 - 26.11.2017

Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy

Sala Filharmonii Świętokrzyskiej, Kielce

19.10.2017

Ceny biletów:
    - 49zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie

Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

De Staat


29 stycznia 2017

Warszawa, Klub Stodoła, open stage


Zespół grający alternatywny rock DE STAAT dotychczas ma na swoim koncie albumy “Wait For Evolution” (2009), Machinery (2011), I_CON (2013), EP Vinticious Versions (2014) zawierającą nowe wersje wcześniej wydanych piosenek zespołu oraz O (2016).

Zespół grał na takich festiwalach jak Glastonbury, City to City, The Great Escape, SXSW, CMJ, Iceland Airwaves, Sziget i Lowlands oraz otrzymał wiele nagrów, w tym 3V12 Best Album Award, 3FM Award w kategorii Best Alternative Act czy Edison Industry Award za Best Rock Album.

Kawałek Down Town z płyty I_CON został wykorzystany na FIFA 2014.

De Staat konsekwentnie prezentuje innowacyjne, prowokacyjne, zachwycające i zabawne teledyski – chociażby do takich utworów jak “Witch Doctor”, “Pep Talk”, “Sweat Shop”, “Get It Together”, “Make A Call” i wielu innych.

Wokalista Torre Florim zwrócił na siebie uwagę na całym świecie także solowymi projektami.  Jego wersja “Firestarter” została wskazana przez Prodigy na ich profilach społecznościowych jako "The best cover ever of one of our songs” i wykorzystany w oficjalnym trailerze gry for Just Cause 3.


De Staat:

Torre Florim - gitara/wokal
Jop van Summeren - gitara basowa
Rocco Hueting - syntezatory, perkusja, gitarar
Vedran Mircetic - gitara
Tim van Delft - perkusja

Jako support wystąpi Zimmerman, czyli 29-letni Simon Casier (także członek Balthazar), który o swoim debiutanckim albumie The Afterglow mówi:

"Teksty i melodie są melancholijne, często jaskrawo, ale świadomie kontrastują z aranżacjami. Rytmy są często nerwowe i naprawdę tworzę fajerwerki na gitarze. Z powodu tych kontrastów komunikat uderza jeszcze mocniej."

Simonowi (wokal/gitara) podczas koncertów Zimmerman towarzyszą: Laurens Billiet (perkusja) i Senne Guns (syntezatory), których Simon zaprosił wcześniej do nagrywania debiutanckiego krążka.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook