Above & Beyond

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Happysad

19.10.2017 - 26.11.2017

Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy

Sala Filharmonii Świętokrzyskiej, Kielce

19.10.2017

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Above & Beyond! Brytyjski kolektyw dj’ski wystąpi 30 listopada w warszawskiej Progresji.
Ceny biletów:
    - 89zł - w przedsprzedaży
    - 100zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Above & Beyond


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert grupy Above & Beyond! Brytyjski kolektyw dj’ski wystąpi 30 listopada w warszawskiej Progresji.

Above & Beyond, czyli Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki to transowe trio działające od 2000r. Są właścicielami labeli Anjunabeats i Anjunadeep. Są gospodarzami audycji Group Therapy Radio. Od wielu lat znajdują się w czołówce rankingu TOP 100 DJ’s Poll prowadzonego przez wydawnictwo DJ Magazine.

Ich koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Są jedynym kolektywem dj’skim, który zapełnił nowojorski Madison Square Garden i halę The Forum w LA. Po wyprzedanych w jeden dzień koncertach w Sydney i Amsterdamie, grali na Glastonbury, Creamfields, Electric Daisy Carnival, Pukkelpopie i Lollapaloozie w roli headlinerów.

Po dwóch latach znowu wracają do Europy, aby odwiedzić min. Anglię, Polskę, Francję, Finlandię i Norwegię. Trasa obejmie czternaście koncertów w cztery tygodnie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Facebook