Denzel Curry

Denzel Curry

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 49zł - I pula
    - 59zł - II pula
    - 69zł - III pula

Szczegóły wydarzenia

Denzel Curry


The Life of 13 Tour 2017


Pierwszy koncert rapera z Florydy w Warszawie, zgromadził ponad 800 fanów #ULT i był to jeden z najbardziej energicznych koncertów w 2016 roku. Już wtedy, zeszłoroczny Freshman XXL’a, mile zaskoczony gorącym przyjęciem, zapowiadał szybki powrót do Polski i słowa dotrzymał!

Swoją kolejną wizytę w Warszawie, artysta zaplanował na 6-go grudnia, czyli niemalże równy rok od ostatniego koncertu. :) Tym razem Denzel Curry wystąpi w klubie Iskra w Warszawie, w ramach trasy koncertowej The Life of 13 Tour 2017, promującej jego najnowsze wydawnictwo.

Nie ma wątpliwości, że Denzel Curry "... is bringing the rawness back to hip-hop". Pomimo młodego wieku (21 lat), Freshman XXL’a z 2016 roku, ma już na koncie wiele sukcesów. Jego pierwszym krążkiem "Nostalgic 64", wielokrotnie pojawiającym się w rocznych podsumowaniach, zachwycali się między innymi dziennikarze Pitchforka, zaś na zeszłorocznym albumie "Imperial" możemy usłyszeć Rick Ross'a i Joey Badass'a. Hype na Denzela rośnie z każdym projektem, a najnowsze wydawnictwo .13, może być punktem zwrotnym w jego karierze. Reprezentant Carol City konsekwentnie rozwija swoją mocną stylówkę i wszystko wskazuje na to, że ten rok, będzie rokiem ULT!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Iskra Pole Mokotowskie, Wawelska 5, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook