TINI – GOT ME STARTED TOUR

Szczegóły wydarzenia

Tini (Martina) Stoessel


Urodziła się w Buenos Aires w 1997 roku, jako córka modelki - Mariany Muzlery oraz reżysera i producenta - Alejandro Stoessela. Od wczesnych lat rozwijała talenty artystyczne: uczęszczała na lekcje tańca, ćwiczyła gimnastykę oraz balet, uczyła się gry na pianinie aż trafiła do teatru Musical Theater, gdzie stawiała pierwsze kroki w występach publicznych.

W wieku 10 lat rozpoczęła karierę telewizyjną od roli Martiny w telenoweli Patito Feo. Przełomem i początkiem jej międzynarodowej sławy było objęcie głównej (tytułowej) roli Violetty Castillo w serialu „Violetta”, wyprodukowanym przez Disney Channel. Seria miała swą premierę w 2011 roku i szybko okazała się hitem uwielbianym przez dzieci i młodzież na całym świecie.

Muzyczną karierę „Tini” zapoczątkowała, wydana w 2013 roku, hipszańskojęzyczna wersja piosenki „The Glow”, z albumu Disney Princesses: Fairy Tale Songs. 2016 rok jest dla, obecnie 19-letniej, Argentynki bardzo pracowity. W kwietniu ukazał się debiutancki album Martiny zatytułowany „Tini”, a w maju (w Polsce w lipcu) b.r. premierę miał film muzyczny „Tini - Nowe Życie Violetty”, w którym wcieliła się w główną rolę.

Nastoletnia artystka wyrusza w pierwszą solową, światową trasę, podczas której będzie promować longplay „Tini”, a także soundtrack do filmu i serialu.


W ramach tournee GOT ME STARTED TOUR, Tini Stoessel wystąpi na trzech koncertach w Polsce:

  • 03.04.2017 - Tauron Arena Kraków
  • 06.04.2017 - Atlas Arena, Łódź

Źródło: Materiały własne

Facebook