Ariana Grande, support: Victoria Monét

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Szczegóły wydarzenia

Ariana Grande


Victoria Monét suportem Ariany Grande na dwóch koncertach w Polsce.


Znamy już rozkład godzinowy koncertów.


31 maja i 1 czerwca – Łódź, Atlas Arena


Victoria Monét jest zarówno autorką tekstów, jak i obdarzoną dużym talentem wokalnym młodą artystką z Kalifornii. Od najmłodszych lat śpiewała w młodzieżowym chórze kościelnym i występowała z zespołem tanecznym w swoim mieście. Pierwsze kroki jako autorka tekstów stawiała u boku producenta Rodneya Jerkinsa (aka Darkchild). Podpisała kontrakt z Atlantic Records i w 2014 r. wydała debiutancki album EP „Nightmares & Lullabies - Act 1” oraz kolejną EPkę w roku 2015 „Nightmares & Lullabies - Act 2”. Jest autorką piosenek z repertuaru  wielu znanych artystów m.in. Ariany Grande, Nas , TI, Lupe Fiasco, Chrisa Browna, Diddy Dirty Money, Janelle Monáe czy Jasmine V. 26 lipca 2016 Victoria Monét wydała pierwszy singiel "Do You Like It" z albumu "Life After Love", na który wszyscy czekamy z niecierpliwością. Victoria połączyła siły z Arianą Grandę i nagrały utwór „Better Days”, który jest apelem o pokój w Ameryce.

„Chcę robić to wszystko … mieć własne perfumy, magazyny, światową trasę, założyć organizację non profit dla bezdomnych dzieci, linię odzieżową, stworzyć cyber-wytwórnię, zbudować studio i więcej.” – poza muzyką takie plany na życie ma Victoria.*

Poniżej przedstawiamy rozkład godzinowy polskich koncertów Ariany Grande podczas europejskiej trasy -  DANGEROUS WOMAN TOUR:

31 maja, 1 czerwca 2017 r. - Łódź, Atlas Arena.

  • EARLY ENTANCE - 18:15
  • OTWARCIE BRAM - 18:30
  • DJ - 19:30 - 20:00
  • Victoria Monét - 20:10 - 20:40
  • Ariana Grande - 21:00 - 22:30

Źródło: Materiały własne

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook