Sophie Ellis Bextor

Sophie Ellis Bextor
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Bilety w przedsprzedaży już od 105zł
Na warszawskim koncercie usłyszycie zarówno nowe utwory wokalistki, jak i doskonale znane przeboje. Nie możecie tego przegapić!
Ceny biletów:
    - 105zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Sophie Ellis Bextor


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Sophie Ellis-Bextor! Wokalistka wystąpi 8 marca w warszawskiej Progresji!

Sophie Ellis-Bextor to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie muzyki pop. Artystce największą popularność przyniosły taneczne przeboje , takie jak „Murder On The Dancefloor’, „Me And My Imagination’, czy „Music Gets The Best Of Me’. Wokalistka pojawia się gościnnie w singlach „Groovejet (If This Ain’t Love)” ze Spillerem, „Not Giving Up On Love” z Arminem Van Buurenem czy „Can’t Fight This Feeling” z Juniorem Calderą.

W 2014 roku Sophie Ellis-Bextor postanowiła ukierunkować kolejny album „Wanderlust” na nieco bardziej alternatywną ścieżkę – płyta odbiega od wcześniejszych, bardzo tanecznych przebojów. Wydany w tym roku krążek „Familia” jest kontynuacją muzycznej drogi wokalistki – brytyjski „The Guardian” napisał o płycie: “Przemodelowanie swojej kariery to najlepsze, co przydarzyło się Sophie Ellis-Bextor”.

Na warszawskim koncercie usłyszycie zarówno nowe utwory wokalistki, jak i doskonale znane przeboje. Nie możecie tego przegapić!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Progresja Music Zone, ul. Fort Wola 22, Warszawa

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook