Aerosmith - Aero-Vederci Baby Tour, support: Beyond The Black

Aerosmith - Aero-Vederci Baby Tour, support: Beyond The Black
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Piwnica pod Baranami

17.10.2017 - 08.01.2018

Piwnica pod Baranami - Ta nasza młodość

Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz

17.10.2017

Ceny biletów:
    - 549zł - Golden Circle Early Entrance
    - 379zł - Golden Circle
    - 249zł - Płyta
    - 249zł, 299zł, 379zł, 499zł - Trybuny

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

AEROSMITH


AERO-VEDERCI BABY!


Support: Beyond The Black


Długo wyczekiwana wiadomość dla wszystkich fanów, którzy już 2 czerwca pojawią się w TAURON Arenie Kraków na koncercie Aerosmith! Przed główną gwiazdą wieczoru wystąpi zespół Beyond The Black, młody, ale doskonale rozpoznawalny zespół z Monachium. To co ich wyróżnia, to świeże spojrzenie na metal symfoniczny, duży profesjonalizm i dobre teksty a także bardzo mocny i wszechstronny wokal  Jennifer Haben.

Chociaż zadebiutowali zaledwie trzy lata temu na Wacken Open Air 2014, mają już na koncie sporo sukcesów. Kilka miesięcy później supportowali legendarny zespół SAXON podczas ich trasy po Wielkiej Brytanii. Na początku 2015 roku wydali debiutancki album „Songs of Love and Death”, który zaraz po premierze pojawił się w niemieckim TOP 20. Ich pozycję w branży muzycznej ugruntowała trasa zespołu Scorpions, gdzie Beyond The Black byli gościem specjalnym. A to nie koniec ich sukcesów! W 2016 roku supportowali również dwa niemieckie koncerty zespołu Korn i wydali drugo album „Lost In Forever”. Początek 2017 roku rozpoczęli od europejskiej trasy z zespołem Powerwolf i Epica. Polscy fani będą mieli okazję posłuchać Beyond The Black i symfonicznego metalu już 2 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

Zespołu Aerosmith nie trzeba nikomu przedstawiać. Najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się wydarzenie, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aero-Vederci Baby!.

Pakiety hospitality - http://www.perfectvip.pl/?product=aerosmith

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Tauron Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook