Expo FxCuffs 2017 - III Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Ceny biletów:
  - 1zł - STANDARD
  - 125zł - PREMIUM
  - 499zł - B2B
  - 1850zł - VIP
  - 500zł - PLUS

Pakiety cenowe:

Bilet Standard

Udział w Targach, otwartych wykładach podczas Konferencji, Gali rozdania Nagród FxCuffs


Bilet PREMIUM

Udział w Targach, otwartych i zamkniętych wykładach podczas Konferencji (w tym wykładzie Antona Kreila), Gali rozdania Nagród FxCuffs


Bilet B2B

Udział w Targach, otwartych wykładach podczas Konferencji, Gali rozdania Nagród FxCuffs oraz specjalnym wykładzie Antona Kreila dla przedstawicieli firm.


Bilet VIP

Udział w Targach, otwartych i zamkniętych wykładach podczas Konferencji (w tym wykładzie Antona Kreila), Gali rozdania Nagród FxCuffs oraz kolacji z Antonem Kreilem (tylko 15 sztuk!)


PLUS

Dodatek do biletów STANDARD, PREMIUM i B2B. Zawiera: lunch, wstęp do strefy VIP

Szczegóły wydarzenia

Expo FxCuffs 2017


III. Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny

24-25.03.2017


Centrum Kongresowe ICE Kraków ponownie stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków finansowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017r. Gośćmi będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!

4 tysiące odwiedzających, prawie 100 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów.

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery elementy – Targi, Konferencję (ze specjalną strefą B2B), oraz Konkurs i Galę rozdania Nagród FxCuffs, honorującą najlepsze podmioty na rynku.

Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych ICE Kraków, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów indywidualnych, brokerów i ekspertów rynkowych z całej Europy.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią liderzy branży z Polski i zagranicy. Gwiazdą FxCuffs 2017 będzie były trader Goldman Sachs – Anton Kreil, który poprowadzi kilka prelekcji i spotka się z traderami podczas kolacji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • ICE Kraków Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook