Stoned Jesus, Dopelord, Sunnata

Stoned Jesus, Dopelord, Sunnata

Szczegóły wydarzenia

Stoned Jesus, Dopelord & Sunnata znowu w trasie!


W rocznicę pierwszej edycji „The Procession Tour”, Stoned Jesus, Dopelord i Sunnata znowu ruszają we wspólną trasę… i robią w tym samym składzie nie bez powodu.

Stoned Jesus w Polsce przedstawiać nie trzeba. Okazja do ich powrotu jest wyjątkowa - 5-lecie „Seven Thunders Roar”, ich najpopularniejszej płyty, którą odegrają w całości. Od czasu jej wydania trio przebyło długą drogę - od kameralnych, niszowych koncertów po wyprzedawane sale nawet w Ameryce Południowej. Jest co świętować!

http://facebook.com/stonedjesusband

http://stonedjesus.bandcamp.com


Dopelord właśnie ukończyli prace nad swoim trzecim albumem „Children of the Haze”, który będziecie mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy live. Wiedzą jak dostarczać smoliste, sabbathowskie riffy, co wielokrotnie udowadniali live, otwierając m.in. przed Ghost, czy na legendarnym Heavy Days In Doomtown. Kult riffu i uzależnienie od czarnej magii.

http://facebook.com/dopelord666

http://dopelord.bandcamp.com/


Sunnata ma za sobą pracowity rok, w którym skoncentrowani byli na intensywnym promowaniu ich ostatniej płyty „Zorya”, która po dostrzeżeniu m.in. przez Cvlt Nation i Terrorizer otworzyła im drogę do grania m.in. z Mastodon i Uncle Acid And The Deadbeats. Na żywo Sunnata to stan, w którym ściana dźwięku zderza się z monolitem ciszy absolutnej. Otwórzcie umysły i niech stanie się hałas.

http://facebook.com/sunnataofficial

http://sunnataofficial.bandcamp.com

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook