The Hardkiss

The Hardkiss

Szczegóły wydarzenia

The Hardkiss


300 koncertów, 30 utworów muzycznych, 14 filmów!

Hardkiss „najlepszym zespołem alternatywnym” według M1 Music Awards (Ukraina)!

Hardkiss to niezależny zespół muzyczny z Kijowa, prezentujący wyjątkową kompozycję rocka, popu i muzyki elektronicznej. Muzycy określają go mianem „progresywnego popu”. To połączenie pozornie niespójnych elementów: mocnej aranżacji, melodyjnego brzmienia, głębokich tekstów oraz soulowego wokalu Julii Saninej, których efektem jest nie tylko muzyka na żywo, ale spektakularne widowisko.

Nominowany do krajowej nagrody MTV EMA (w kategorii: Najlepszy Ukraiński Artysta), zdobył pięć statuetek narodowej nagrody muzycznej „Yuna” m.in. w kategorii: Najlepszy Album, Najlepsza Piosenka czy Najlepsze Video. Zespół był twarzą marki Pepsi i Lenovo na Ukrainie, a „Forbes” umieścił jego solistkę na liście 30 najbardziej utalentowanych Ukraińców ostatnich 30 lat!

W 2014 roku grupa Hardkiss wydała swój debiutancki album „Kamienie i miód”, który zaprezentowano w głównej sali koncertowej Kijowa – w imprezie wzięło udział 6 500 osób! Rok później, w 2015 roku, ukazała się płyta „Cold Altair”.

Aktualnie zespół przygotuje się do obchodów jubileuszu 5 lat swojego istnienia. W planach kilka nowych singli oraz europejska trasa koncertowa zatytułowana „Perfection Tour".


Materiały promocyjne dostępne są na:

https://www.youtube.com/watch?v=jSXczgRYrwQ
https://www.youtube.com/watch?v=quZSuSg-ZuE
https://www.youtube.com/watch?v=oFdcJJyrIHE
https://www.youtube.com/watch?v=ZJAYHQty9Gk

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook