Festiwal Wódki i Zakąski

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Pectus

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Auditorium Maximum UJ, Kraków

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 79zł - jednodniowy
    - 99zł - karnet 2-dniowy

Szczegóły wydarzenia

Festiwal Wódki i Zakąski


Zapraszamy na pierwszy w Polsce i na świecie Festiwal Wódki i Zakąski organizowany przez Dom Wódki w dniach 19-20 maja 2017 r. na terenie warszawskiej Fortecy.

Wydarzenie poświęcone szlachetnym polskim specjalnościom – wódce i towarzyszącemu konsumpcji jedzeniu. Przez dwa dni będzie można degustować najlepsze trunki i łączyć je ze specjalnie przygotowanymi daniami, zgodnie z zasadami fooodpairingu.

Misją Festiwalu Wódki i Zakąski jest propagowanie najlepszych tradycji kulinarnych i gorzelniczych naszego kraju, oraz nadanie polskiej kuchni i wódce należnej rangi na tle innych narodowych kultur alkoholowych i gastronomicznych.

Festiwal będzie miał formę dwudniowego pikniku. Udział w nim zapowiedzieli najbardziej uznani producenci alkoholi z Polski i świata, którzy na terenie historycznego obiektu Fortecy prezentować będą swoje najlepsze produkty w kategoriach wódek, nalewek, miodów pitnych i likierów.

Każdy odwiedzający będzie mógł spróbować (w cenie biletu) wszystkich rodzajów alkoholu, jakie będą prezentowane na stoiskach, w połączeniu ze specjalnie dedykowanymi zakąskami.

Szeroka oferta kulinarna, strefy chillout oraz oprawa muzyczna zachęcą do kilkugodzinnego spędzenia czasu i weekendowego relaksu.

W festiwalowej strefie zakupowej będzie możliwość nabycia prezentowanych na stoiskach alkoholi. W ofercie sklepu znajdą się również unikatowe spirytualia kolekcjonerskie i inwestycyjne.

Jedną z atrakcji Festiwalu będą Mistrzostwa Teamów Barmańskich, w trakcie których rywalizować będą ze sobą najlepsze polskie cocktail bary. Zawody organizowane będą przez Tomasza Małka – 6 krotnego Mistarza Świata Barmanów „flair”.

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Forteca, Zakroczymska 12, Warszawa

Facebook