Hollywood Undead

Hollywood Undead

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI - SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

13.04.2019 - 14.04.2019

Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży: EMPiK, Saturn Media-Markt!
Ceny biletów:
    - 129zł, 149zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:


HOLLYWOOD UNDEAD


Support: Astroid Boys


17.02.2018 Klub Stodoła, Warszawa

18.02.2018 Centrum Koncertowe A2, Wrocław


HOLLYWOOD UNDEAD ogłosili europejską trasę koncertową. „Piątka” z Los Angeles rozpocznie trasę występem 24.01.2018 w szkockim Glasgow i będą koncertować aż do 10.03.2018 gdzie zagrają w Jekaterynburgu w Rosji.

Od 27.10.2017r., za pośrednictwem BMG, dostępny jest piąty album zespołu zatytułowany "V".

Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Massachusetts i Miami po Moskwę i Manchester - artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy:

" Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!”

Nie tylko za granicą koncerty grupy wyprzedają się w kilka dni. Zespół od razu zyskał sympatię i grono fanów po swoim pierwszym występie w Polsce w czerwcu 2015 roku, w ramach Impact Festival. Po tym sukcesie grupa Hollywood Undead wróciła do Polski w 2016 roku do warszawskiego Klubu Stodoła. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a dla wielu fanów zabrakło biletów.

Entuzjastyczne reakcje polskich fanów podczas poprzednich koncertów Hollywood Undead w Polsce sprawiły, że zespół ponownie zagra w naszym kraju! W roli supportu koncertu pojawi się zespół Astroid Boys!


ASTROID BOYS

Niewielu artystów może się pochwalić występami przed taki zespołami jak: Trash Talk, Deez Nuts, Public Enemy czy Skepta. Począwszy od samodzielnego tworzenia utworów i nagrań wideo, a na własnym sklepie z oficjalnym merchem zespołu kończąc, grupa pokazała, że potrafi dbać o własne interesy, ma nad wszystkim pełną kontrolę i działa uczciwie. Dobrze to zobrazowali w dokumencie własnej produkcji zatytułowanym „Straight Outta CF10”.

Zespół został założony w 2012 roku przez Traxx, któremu przyświecała idea stworzenia nowej i ekscytującej grupy muzycznej, łączącej jego przeszłość jako punkowego dzieciaka, z jego nastoletnim zainteresowaniem gatunkiem grime. Wspólnie z przyjacielem DJem Comfort zainicjowali mały hip-hopowy zespół, który koncertował w okolicach Cardiff. W krótkim czasie do grupy dołączył DJ Dellux, któremu bardzo podobały się cele oraz kierunek muzyczny zespołu. Był on już dobrze znany mieszkańcom Cardiff, ponieważ w wieku 14 lat prowadził audycje radiowe w centrum młodzieżowym, w których można było posłuchać tworzonych przez niego bitów. Zespół często występował u boku "rywala" MC Benjiego i udało im się nawiązać owocną współpracę. Długoletni przyjaciel - i fan metalu - Harry został zrekrutowany, ponieważ świetnie grał na żywo na perkusji. Od tego czasu muzycy w zespole ciągle się rozwijają co doskonale słychać w studio nagraniowym i widać na koncertach.

Astroid Boys zbudowali swoją reputację biorąc udział w licznych festiwalach muzycznych takich jak: Reading & Leeds Festival, Download Festival, T in the Park, Block Party Festival (Niemcy) i With Full Force Festival (Niemcy). Ostre uderzenia w perkusję w połączeniu z gitarą i ich agresywnym wokalem na żywo - to ich znak rozpoznawczy przyciągający uwagę miłośników gatunków: hardcore, punk i grime. Koncerty zespołu są bardzo dynamiczne i pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Astroid Boys dołączyli do wytwórni płytowej Music For Nations i stali się flagowym zespołem przy jej reaktywacji. Ich EPka "Bacon Dream" i "CF10" zostały ponownie wydane na przeźroczystym winylu, a ich pierwszy longplay „Broke” ujrzał światło dzienne w 2017 roku. Ich wakacyjny grafik jest bardzo obłożony festiwalami zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Europie Zachodniej.

Polscy fani będą mieli okazję posłuchać m.in. utworów z nowego albumu Hollywood Undead oraz zespołu Astroid Boys podczas dwóch koncertów – 17 lutego w warszawskim Klubie Stodoła oraz 18 lutego we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Nie zabraknie największych hitów z całego dorobku muzycznego obu zespołów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa
  • Centrum Koncertowe A2, Góralska 5, Wrocław

Facebook