Impact Festival: Ozzy Osbourne

Impact Festival: Ozzy Osbourne

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Polska Noc Kabaretowa

26.10.2018 - 09.11.2018

Disco Attack 2018

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Spodek, Katowice

09.11.2018

Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci EMPiK
Ceny biletów:
    - 229zł - 499zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

Live Nation prezentuje:


OZZY OSBOURNE i

BULLET FOR MY VALENTINE

na IMPACT FESTIVAL 2018


Kolejnych artystów ogłosimy wkrótce.


Impact Festival – szósta edycja nadchodzi…!


OZZY OSBOURNE ŚWIĘTUJE NA IMPACT FESTIVAL

5 DEKAD NA SCENIE

TRASĄ FAREWELL WORLD TOUR,

KTÓRA POTRWA DO 2020 ROKU


TE KONCERTY SKŁADAĆ SIĘ BĘDĄ NA OSTATNIĄ ŚWIATOWĄ TRASĘ IKONY ROCKA


Pięć dekad. 18,262 dni. Ponad 2,500 koncertów.


Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, OZZY OSBOURNE - członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy®, piosenkach, autor piosenek - świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi OZZY’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. OZZY nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.


„Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę,” mówi OZZY.  “To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam”.

Podczas trasy OZZY’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).


Bullet For My Valentine – brytyjski zespół metalowy odnoszący największe – po Iron Maiden – sukcesy. Mają na koncie ponad 5 milionów sprzedanych albumów. Wielokrotnie nagradzany zespół koncertuje na całym świecie od wydania debiutanckiego albumu "The Poison" (2005).

Po olbrzymim sukcesie albumu “Venom”, Bullet For My Valentine dodaje ostateczne szlify do ich nadchodzącego szóstego albumu. Zagrają na najważniejszych festiwalach w 2018 roku, promując nowy album, którego premiera planowana jest na wakacje przyszłego roku.

Na Impact Festival 2018 przekonajcie się sami, jak porywają tłumy!W sprzedaży dostępne również:

Pakiety Hospitality – kliknij po szczegóły.

ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum  - kliknij po szczegóły.

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7, Kraków

Facebook