X Ambassadors

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Wykonawca.

Little Big

Klub Zaklęte Rewiry, Wrocław

29.05.2018

Polska Noc Kabaretowa

02.06.2018 - 09.11.2018

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):
    - 105zł / 120zł - parter
    - 140zł / 160zł - balkon

Szczegóły wydarzenia

X Ambassadors


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert X Ambassadors! Grupa zagra 27 marca w warszawskiej Stodole!

X Ambassadors karierę rozpoczęli pod nazwą Ambassadors, udaną kampanią crowfundingową, która miała wspomóc realizację ich klipu do „Unconsolable”. W jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych utwór usłyszał lider grupy Imagine Dragons i zaprosił zespół do współpracy z wytwórnią Interscope. Skutkiem kooperacji jest ich debiutancki album „VHS” z którego pochodzi największy przebój grupy – „Renegades”. Utwór ogromną popularność zyskał dzięki pojawieniu się w reklamie jednej z największych marek samochodowych.


https://www.youtube.com/watch?v=8j741TUIET0

Zespół założony został przez dwóch braci (Sam i Cassey Harris) – warto dodać, że Cassey jest od urodzenia osobą niewidomą. Obecnie grupa składa się z czterech muzyków i w tym samym składzie gra od 2009 roku. Choć w ich muzyce słychać wpływy rocka i hip-hopu, jako swoje inspiracje wymieniają przede wszystkim Incubus i Red Hot Chilli Peppers. Obecnie grupa ma już na koncie trzy EP-ki i studyjny album. W tym roku grupa nagrała wraz z Machine Gun Kelly i Bebe Rexhą przebojowy singiel „Home”, który znajdzie się na ścieżce dźwiękowej najnowszej produkcji Netflixa – filmu „Bright”.


https://www.youtube.com/watch?v=IumYMCllMsM

Koncert w warszawskiej Stodole będzie pierwszym występem X Ambassadors w Polsce! Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 8 grudnia (piątek) o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Klub Stodoła, Stefana Batorego 10, Warszawa

Facebook