Chippendales

Chippendales
E-Ticket
What is an eTicket?

Sprzedaż zakończona!

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Other events of the same genre can be found in the category Artists.

Filharmonia Dowcipu Waldemar Malicki

18.11.2017 until 18.01.2018

U2 Symfonicznie

Gdynia Arena, Gdynia

18.11.2017

Chippendales zapowiadają swój wielki powrót do Polski! 30 marca 2017 w ICE Kraków wystąpią w ramach nowej, światowej trasy best.night.ever.
Ticket prices:
    - 169 PLN, 149 PLN, 129 PLN, 99 PLN

ATTENTION:

For this event there is a limit of 8 tickets per client which means that one person may purchase in total not more than 8 tickets (in one order or in many orders).

In case of purchase by one person of an amount of tickets exceeding the set limit, Promoter has the right to cancel all tickets purchased by this person in accordance to the Terms and Conditions

Details of event

Live Nation prezentuje:


Chippendales wracają do Polski!


30 marca 2017r., ICE Kraków


UWAGA wszystkie Panie!

Chippendales zapowiadają swój wielki powrót do Polski! 30 marca 2017 w ICE Kraków wystąpią w ramach nowej, światowej trasy best.night.ever.

Nadszedł czas na ekscytującą podróż do świata pokus z przystojnymi mężczyznami. Zobacz najseksowniejszy pokaz tańca w wykonaniu oryginalnych Chippendales. Nieskazitelne sylwetki, wyrzeźbione, gładkie ciała poruszające się w rytm muzyki. Testosteron w zenicie! Choreografia na najwyższym poziomie, układy taneczne dopracowane w najmniejszym szczególe, muzyka porywająca do tańca, różne wcielenia artystyczne (strażak, policjant, marynarz itd.) odkrywające kobiece fantazje, a do tego przepiękne ballady w wykonaniu najprzystojniejszych mężczyzn prosto z USA – to są właśnie największe atuty interaktywnego show, w którym każda z Pań ma możliwość wystąpienia z przystojniakami na scenie. To z pewnością będzie best.night.ever. w życiu każdej uczestniczki show!


„The most wanted men in Las Vegas” – ET’s The Insider

„Putting the ‘Sin’ back in Sin City!” – Inside Edition

„Best of Las Vegas 2015” – Las Vegas Review Journal


Dlaczego Chippendales są najbardziej kultową marką w rozrywce dla kobiet? Odpowiedź jest prosta … Już w roku 1979, kiedy po raz pierwszy wyszli na scenę w Los Angeles, utorowali sobie drogę do kobiecych serc swoim profesjonalizmem i stali się zjawiskiem pop-kulturowym. W 1983 roku powstały nowe, stałe kluby i teatry m.in. w  Nowym Jorku, gdzie prężnie działają po dziś dzień. Artyści goszczą rocznie miliony kobiet w swoich teatrach, występują grupowo z kilkudziesięciu minutowym show, ale dają także indywidualne pokazy. Rekrutują tancerzy z tysięcy chętnych i prowadzą licencjonowane sklepy z odzieżą i gadżetami z charakterystycznymi kołnierzykami i mankietami - to ich znak rozpoznawczy, który stał się synonimem pełnego pasji i energii show.


„Ummmm, yeah…hot!” – Lisa S.

„Thank you @chippendales for the best time! #bridalparty” – @Snooki

„Thank you for making my ladies smile” – @Monicaraymund


Całkowicie nowe, pomysłowe choreografie oraz wizualizacje i kostiumy pozytywnie zaskoczą nawet największych przeciwników tanecznych show. Podróżują po całym świecie, wzbudzają zachwyt i są uwielbiani przez miliony kobiet. Panowie uwodzą publiczność w najlepszym stylu, pozostając w pamięci przez długi czas. Doczekali się wielu naśladowców, ale tylko występy oryginalnych Chippendales są gwarancją dobrej zabawy i dają możliwość przeniesienia się do świata najskrytszych, erotycznych fantazji. Sprawiają, że ściany w salach, w których występują, drżą od pisku i wrzasku!

Show przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia.

Zobacz ich na żywo!

Timing:

  • 19:00 – Doors
  • 20:00 - Chippendales - part I
  • 21:10 - Chippendales - part II
  • 22:00 – Photo Session with Chippendales
  • *All timings are approximate and subject to change.

Organizator: Live Nation

Where:

  • ICE Krakow Congress Centre, ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

Facebook