90` Festival 2017

90` Festival 2017
E-Ticket
What is an eTicket?

Promocyjna cena biletów!

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Other events of the same genre can be found in the category Festivals.

VII Festiwal "Uwolnić Muzykę"

Akwen "Kajaki", Środa Śląska

27.07.2018 until 28.07.2018

Wystąpią: Scooter, Fun Factory, Real McCoy, Maxx, Jam & Plavka (from Jam & Spoon), Alex „U96” Christensen, Dj Quicksilver, Da Hool.
Ceny biletów:

    Normalny
    - 79zł - II pula

    Ulgowy (do 12 roku życia)
    - 49zł - II pula

Promocja:

W dniach 10 i 11 sierpnia bilety w promocyjnej cenie.

Bilet ulgowy - 39zł, bilet normalny - 69zł

Details of event

90' Festival 2017


90’ Festival to niepowtarzalna muzyczna podróż, obudzenie wspomnień z tamtych lat i świetna zabawa dla wszystkich pokoleń. Muzyka zawładnie sceną, a scena zawładnie tłumem fanów, dla których 90’ Festival stał się muzyczną mekką. To tutaj zjeżdżają fani z całej Europy, to tutaj odżywają muzyczne emocje!

Gospodarzem tegorocznej edycji będzie legendarny Toni Cottura, a na scenie wystąpią:


90’ Festival jest doskonałą formą rozrywki dla wszystkich. To idealna okazja na rodzinny wypad, sentymentalną podróż do lat 90. czy szaloną zabawę z przyjaciółmi. Repertuar prezentowany podczas imprezy to muzyczne wspomnienie ludzi w wieku 30+, ale także grane coraz częściej w ogólnopolskich stacjach radiowych przeboje. Tu bawią się wszyscy, tu łączą się pokolenia, to tu zatrzymuje się czas.

Po raz pierwszy w Katowicach!

Po trzech bardzo udanych edycjach w Bielsku-Białej, impreza nabrała impetu i rozpoznawalności. Przyszedł czas, aby zwiększyć rozmach, dlatego też czwarta odsłona największego festiwalu muzyki lat 90. w Europie odbędzie się w nowej lokalizacji: w Katowicach na Dolinie Trzech Stawów.

Ponad 30.000 m2 powierzchni open air – ogromny teren, na którym powstanie scena, park rozrywki, ciekawe stoiska wystawiennicze, rozbudowana strefa gastronomiczna, a także specjalna strefa VIP.

Katowice jako Miasto Kreatywne UNESCO w kategorii MUZYKA, a także numer 5 w rankingu najlepszych dużych miast europejskich to idealna lokalizacja. Dogodny dojazd, baza noclegowa oraz klimat sprzyjający organizacji wydarzeń – z roku na rok Katowice, stają się coraz bardziej atrakcyjnym miastem na mapie Europy. Dolina Trzech Stawów natomiast jest od lat miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą przez swoje tereny zielone, stawy i lasy i niewielkie oddalenie od ścisłego centrum miasta. To właśnie tu, jak petarda, wybuchnie tegoroczny line-up artystów, Katowice usłyszą największe hity tamtych lat, a tłumy fanów zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie!

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90.  Przez wszystkie edycje na największej scenie eurodance w historii stanęły gwiazdy naszych muzycznych wspomnień: Scooter, 2 Unlimited, Coolio, Dr Alban, Haddaway, Mr President, Alexia, Fun Factory, Loona, Snap!, Vengaboys, Sash!, 2Brothers on The 4Floor, Culture Beat, Dune, Dj Quicksilver, Stachursky, Ice Mc, Corona, Activate, Mark Oh, Twenty4Seven i wielu innych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Where:

  • Dolina Trzech Stawów, , Katowice

Photos and videos

Facebook