Metal Hammer Festival 2017 - Marilyn Manson, Zeal & Ardor, Paradise Lost

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Other events of the same genre can be found in the category Festivals.

Siesta Festival

04.03.2018

Punk Fest

Klub Kwadrat, Kraków

10.03.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 170zł
Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, headlinerem festiwalu będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson! Bilety w sprzedaży dostępne będą od środy, 23 listopada!
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
  - 190zł / 210zł - Płyta
  - 170zł / 190zł - Sektory niebieskie od XI rzędu
  - 230zł / 250zł - Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu
  - 250zł / 270zł - Sektory czerwone H, J
  - 375zł / 395zł - Loża
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Details of event

Metal Mind Productions

zaprasza


Metal Hammer Festival 2017


Marilyn Manson


Paradise Lost

Zeal & Ardor

Percival Schuttenbach

Arrm


Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson! W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - Zeal & Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość - Paradise Lost! Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie Bruun - Myrkur. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz Arrm.

Arrm to instrumentalny projekt ludzi związanych m.in. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles czy Mentor. Muzycznie Arrm ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką oraz debiutancki krążek "Arrm", który ukazał się w listopadzie zeszłego roku.

Percival Schuttenbach to jedna z najbardziej znanych polskich formacji folkmetalowych, grupa która na muzycznej scenie działa już od 1999 roku. W swojej twórczości zespół łączy elementy słowiańskiego folku z metalem, rockiem a nawet muzyką progresywną. Dyskografię formacji zamyka album "Strzyga", który ukazał się w październiku zeszłego roku, a współproducentem tego krążka był Jacek Miłaszewski (m.in. Acid Drinkers). Grupa jest również twórcą muzyki wykorzystanej do gier "Wiedźmin 3:Dziki Gon i Gwint" oraz współautorem muzyki do projektu "Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest.

Godziny imprezy

 • 14:30 - otwarcie bram*
 • 16:00 - start imprezy*

* godziny mogą ulec zmianie

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Metal Mind Productions

Where:

 • Spodek, Korfantego 35, Katowice

Photos and videos

Facebook