Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego "Katowice 2017"

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego "Katowice 2017"

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Other events of the same genre can be found in the category Others.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Tickets available on www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Tickets available on www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Ceny biletów:
    - 20zł - ulgowy
    - 40zł - normalny
    - 10zł - grupowy (bilet ważny na 1 wybrany dzień)

Details of event

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego "Katowice 2017"


Polska Technika Górnicza S.A., której akcjonariuszami są kluczowi producenci maszyn i urządzeń górniczych (Grupa KOPEX, Grupa FAMUR,, FTT Wolbrom, Carboautomatyka, Damel, Komag) jest organizatorem największych w Europie Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE”.

Targi o ponad 30-letniej tradycji (dawny SIMMEX) organizowane są co 2 lata w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o powierzchni 35 000 m2 oraz w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo – koncertowej „Spodek”. W ostatniej edycji targów, w roku 2015, uczestniczyło ponad 400 firm z 19 krajów. Ekspozycję odwiedziło ponad 25 tys. profesjonalistów, w tym misje gospodarcze m.in. z Ukrainy, Wietnamu, Chin, Niemiec, Kolumbii, Chile i Wielkiej Brytanii. Bardzo licznie reprezentowane były kierownictwa kopalń, centrów wydobywczych oraz spółek węglowych.

Oferta prezentowana na targach obejmuje kompleksowe usługi dla górnictwa. Targom towarzyszą międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczą przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego i europejskiej nauki.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2017” odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 01 września 2017 roku.

Nasze doświadczenie i wiedza, profesjonalna znajomość potrzeb i oczekiwań branży górniczej oraz firm produkujących urządzenia i maszyny dla górnictwa upoważnia nas do złożenia Państwu oferty uczestnictwa w Targach „KATOWICE 2017”.

Zapraszamy do Katowic – miasta przyjaznego inwestorom. Państwa udział w targach, nazwanych przez prasę branżową „europejskim szczytem górniczym”, będzie dobrą inwestycją.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Where:

  • Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Aleja Korfantego, Katowice

Promoter: http://www.ptg.info.pl

Facebook