Ewa Farna - 10 lat na scenie muzycznej

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Other events of the same genre can be found in the category Music.

Goście: Ewelina Lisowska, KaeN
Ceny biletów:
    - 199zł - Płyta Gold (+ spotkanie z wokalistką)
    - 79zł - Płyta Silver
    - 59zł - Płyta
    - 79zł, 69zł, 59zł - Trybuny

Details of event

Ewa Farna


10 lat na scenie muzycznej


Już dziś zapraszamy na niesamowite wydarzenie do Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie 30 września 2017r. jakim jest koncert Ewy Farny z okazji jubileuszu 10 – lecia. To właśnie u nas w Lubinie będzie świętować ten niezwykły dla siebie czas.

– 10 lat na scenie to jest taki fajny moment, który chcę świętować z fanami – mówi Ewa Farna. – Nie chcę świętować sama, dlatego zaprosiłam na ten wyjątkowy koncert swoich gości. – dodaje. – A będą nimi Ewelina Lisowska oraz zespół Kaen.

Rok 2016 upłynął Ewie na świętowaniu jubileuszu w Czechach, w roku 2017 natomiast mija 10 lat od Jej debiutu na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutowała w wieku 13 lat, najpierw w Czechach, gdzie ukazał się Jej pierwszy krążek, nagrany w całości w języku czeskim, potem zaczęła śpiewać w Polsce i w wieku 24 lat obchodzi swój jubileusz.

Z pewnością podczas koncertu nie zabraknie takich przebojów jak: „Ulubiona rzecz”, „Bez łez”, „Wszystko albo nic”, „Bumerang" , „Na ostrzu”, „Znak”, „Cicho”. czy kultowa już „Ewakuacja”.

Fani będą mogli cieszyć jej doskonałym mocnym głosem, charyzmą i niesamowitą muzyczną wrażliwością.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Where:

  • Regionalne Centrum Sportowe, Odrodzenia 28b, Lubin

Facebook