LuxFest vol.6

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Other events of the same genre can be found in the category Rock & Pop.

Wystapią: Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band (Marcelina, Quebonafide, VNM, HuczuHucz, Buka, Dwa Sławy), Kazik & Kwartet Proforma, Luxtorpeda, Kękę, Arka Noego, Za Wolność - Poznańska Piątka.
Ceny biletów (w przedsprzedaży / od 1 października):
  - 49zł / 60zł - w przedsprzedaży
  - 20zł / 30zł - dzieci 3 - 10 lat
  - wstęp wolny - dzieci do lat 3
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Details of event

LuxFest vol.6: Arka Noego, Luxtorpeda, Kazik & Kwartet ProForma


LuxFest to wyjątkowy festiwal muzyczny dla całych rodzin, którego 6-ta edycja odbędzie się 7 października w Poznaniu!

Wystąpią:

 • Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band (Marcelina, Quebonafide, VNM, HuczuHucz, Buka, Dwa Sławy)
 • Kazik & Kwartet Proforma
 • Luxtorpeda
 • Kękę
 • Arka Noego
 • Za Wolność - Poznańska Piątka

LuxFest to jedyna impreza, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci - za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych.

- Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – mówi Robert „Litza” Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

Nieodłączną częścią festivalu LuxFest jest Rodzinna Strefa Sztuki LuxArt!

Od 12.00 do 18.00 dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami będą mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w kreatywnych warsztatach!

LuxArt to rozmaite warsztaty, zajęcia, pokazy, spotkania twórcze oraz gry dla dzieci i młodzieży zorganizowane w foyer poznańskiej Areny i na zewnątrz (o ile pogoda dopisze). Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą, aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Where:

 • Arena, Wyspiańskiego 33, Poznań

Facebook