Moto Show w Krakowie 2017

Moto Show w Krakowie 2017
E-Ticket
What is an eTicket?

Sale ended!

You might find one of the following events interesting, this one has already passed.

Or you might be interested in other event of the same genre that can be found in the category Sport.

Targi Motor Show Poznań

05.04.2018 until 08.04.2018

When: May 19, 2017 - May 21, 2017

Zapraszamy na największe motoryzacyjne show na południu Polski - Moto Show w Krakowie 2017 - poznaj moc czterech motoryzacyjnych żywiołów!
Ceny biletów:

ELITE CAR MEETUP z BMW iPerformance:
  - 120zł

Karnet dwudniowy (wielokrotnego wstępu) :
  - 35zł

Jednodniowy (jednorazowego wstępu):
  - 25zł - normalny
  - 20zł - ulgowy (dzieci i młodzież szkolna za okazaniem ważnej legitymacji)
  - 55zł - rodzinny

Bilet rodzinny:

 

Bilet rodzinny dla 4 osób - przysługuje rodzicom / opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe np. 1 rodzic/opiekun + 3 dzieci, 2 rodziców/opiekunów + 2 dzieci


ELITE CAR MEETUP z BMW iPerformance:

 

ELITE CAR MEETUP z BMW iPerformance: Bilet uprawnia do wstępu na galę oraz dwa dni targów MOTO SHOW w Krakowie (20-21.05.2017). W PROGRAMIE: Uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie MotoAs Interii na najlepsze modele samochodów dostępne w Polsce, oficjalne otwarcie 4. Targów MotoShow w Krakowie, prezentacja hybrydowych modeli samochodów BMW.

Details of event

Moto Show w Krakowie


Prezentacja najnowszych modeli samochodów, pokazy mistrzów kierownicy, gwiazdy motorsportu, tuning na światowym poziomie, konkurs dla projektantów samochodów Autokreator, w którym nagradzany jest najlepszy polski projekt samochodu sportowego. To tylko wybrane atrakcje krakowskiego święta fanów motoryzacji.

W tym roku formuła Targów zostanie wzbogacona o jeszcze jeden, niezwykle intrygujący element – 4 żywioły motoryzacji! Ziemia, ogień, woda, powietrze i… motoryzacja? Brzmi arcyciekawie! Organizatorzy wciąż nie zdradzili szczegółów tego niezwykłego mariażu i pewnie kilka asów trzymają w rękawie. Warto śledzić stronę www.motoshow.krakow.pl i być na bieżąco! Największe motoryzacyjne show na południu Polski odbędzie się w dniach 20-21 maja 2017 roku.


Targom MOTO SHOW w KRAKOWIE towarzyszą cztery wyjątkowe strefy ekspozycji:

 • 15. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon, w ramach którego prezentowane są niespotykane samochody stuningowane oraz klasyczne samochody amerykańskie w stylu Muscle Car.
 • Motorsport Show w Krakowie, czyli prezentacja sportowych pojazdów wyczynowych, zawodników rajdowych, wyścigowych i driftingowych.
 • Salon Samochodowy to prezentacja najnowszych modeli aut rodzinnych, miejskich, SUV-ów oraz samochodów klasy Premium.
 • Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów to oferta produktów i usług nadających autu indywidualny charakter oraz poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy.
 • Strefa Pokazów, na której odbędą się m.in.: ekstremalne pokazy Driftu Stunt Show - pokaz ewolucji motocyklowych i inne.

Moto Show w Krakowie będą towarzyszyły również prezentacje najnowszych modeli motocykli, quadów, części i akcesoriów dla motocyklistów, prezentacja supersamochodów, a także strefa Off-road dla fanów stromych podjazdów i ekstremalnej jazdy po bezdrożach z prezentacją wyczynowych samochodów terenowych.

Targi Moto Show w Krakowie odbędą się w nowym prestiżowym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.


Godziny otwarcia:

 • 20.05.17 11.00-19.00
 • 21.05.17 10.00-18.00

Więcej informacji: www.motoshow.krakow.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Where:

 • EXPO Kraków, Galicyjska 9, Kraków

Web: http://www.motoshow.krakow.pl

Photos and videos

Facebook