Rock na Bagnie VII

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

One Love Sound Fest 2017

Hala Stulecia, Wrocław

Era Jazzu 2017

19.11.2017

Ceny karnetów:
    - 45zł - w przedsprzedaży
    - 55zł - od 1 marca
    - 60zł - od 1 czerwca
    - 70zł - w dniu imprezy
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

ROCK NA BAGNIE VII


30.06-01.07.2017 GONIĄDZ


Rock na Bagnie dla wielu zwolenników dawnego FMR w Jarocinie stał się od pewnego czasu obowiązkowym celem letnich wypadów.

Festiwal wspiera to co najlepsze w niezależnej, oraz undergroundowej muzyce rockowej, więc i tym razem atrakcji nie zabraknie, gdyż na scenie ulokowanej na plaży miejskiej w Goniądzu ponownie zagra około 30 wykonawców, a wśród nich, polskie gwiazdy których nikomu nie trzeba przedstawiać: LAO CHE, FARBEN LEHRE, ARMIA, SZTYWNY PAL AZJI, SEX BOMBA, zespoły które pamiętamy z najlepszych lat Jarocina: SEDES, THE CORPSE, PO PROSTU, WAŃKA WSTAŃKA AND THE LUDOJADES, zagraniczni goście- BOOZE AND GLORY z Wielkiej Brytanii, który zdobywa coraz większą popularność na światowej scenie oi/street punkowej, jeden ich utwór do swojego repertuaru włączył m.in. KULT, folk/punkowi Białorusini - zespół DZIECIUKI. Ponadto: DEAD INFECTION, PLEBANIA, PRAWDA, PODWÓRKOWI CHULIGANI, DUSSELDORF, BACHOR, BŁĘKITNY NOSOROŻEC, RUMOR, 72DR, HEADLESS BABIES, TRIPIS, BRACIA i SIOSTRY SS, SPIRIT OF 84, CZTERY KILO OBYWATELA, TESTER GIER, LONDYN 70, LONG WAY TO GO.

To jednak nie wszystko, gdyż do składu dojdą jeszcze dwa zespoły wyłonione w kwietniu z przesłuchań, które raz w miesiącu, odbywają się w warszawskim klubie „Znośna Lekkość Bytu”  w ramach projektu „Grunt to Bunt”, oraz białostockim „Hary Pub”.

Oprócz koncertów  organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele innych atrakcji: spotkania z autorami książek o tematyce muzycznej, kino festiwalowe, wystawy, zawody sportowe, jarmark... Do tego nieskazitelna okolica Biebrzańskiego Parku Narodowego na terenie którego odbywa się festiwal, oraz położona nieopodal Twierdza Osowiec są dodatkowymi atutami skłaniającymi do odwiedzenia Goniądza na przełomie czerwca i lipca 2017r.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook