Ostróda Reggae Festival 2015

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Kiedy: 6.8.2015 - 9.8.2015

Bilety w przedsprzedaży już od 140zł
Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz rozbudowany i wielobarwny program to główne cechy Ostróda Reggae Festival, czołowej polskiej imprezy związanej z muzyczną wibracją rodem z Jamajki.
Ceny karnetów:
  NORMALNY
  - 140zł - do 31 marca
  - 150zł - do 30 kwietnia
  - 160zł - do 31 maja
  - 170zł - do 30 czerwca
  - 180zł - do 31 lipca
  - 200zł - od 1 sierpnia

  RODZINNY - (1+1 / 1+2 / 1+3) - rodzic + dzieci w wieku 12-17 lat
  - 240zł / 320zł / 400zł - do 31 maja
  - 255zł / 340zł / 425zł - do 30 czerwca
  - 270zł / 360zł / 450zł - do 31 lipca
  - 300zł / 400zł / 500zł - do 5 sierpnia

Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo pod opieką osoby dorosłej.

UWAGA!!!
Bardzo prosimy o zabranie ze sobą dokumentów poświadczających tożsamość (dowód osobisty, paszport – rodzice, legitymacja szkolna, paszport – dzieci).
Bez w/w dokumentów Karnet Rodzinny nie będzie wymieniony na opaskę identyfikacyjną.

Szczegóły wydarzenia

OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2015
6 – 9.08.2015
Ostróda, Czerwone Koszary


Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz rozbudowany i wielobarwny program to główne cechy Ostróda Reggae Festival, czołowej polskiej imprezy związanej z muzyczną wibracją rodem z Jamajki. W 2015 roku festiwal obchodzi już swoje 15-lecie. Impreza ponownie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, które od 2013 roku nadaje jej nowy wymiar - „Czerwonych Koszarach”, opustoszałej jednostce wojskowej w centrum Ostródy.
Na terenie koszar umieszczone zostaną wszystkie festiwalowe sceny, pole namiotowe i pełna infrastruktura cateringowo-sanitarna. Tradycyjnie festiwal planuje również działania poza terenem festiwalowym, m.in. w nowoczesnym i dużym obiekcie miejskiego amfiteatru.

ORF 2014 zapisał się w historii wspaniałymi koncertami takich gwiazd jak m.in. Dub Inc (Francja), The Skatalites (Jamajka), Chronixx & ZincFence Redemption (Jamajka), Easy Star All-Stars (USA), Zion Train (Wlk. Brytania/Jamajka), Pura Vida feat. Congo Ashanti Roy (Belgia/Jamajka), Meta & The Cornerstones (Senegal) czy Rootz Undeground (Jamajka). Wystąpiła również polska czołówka: Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Bednarek, Vavamuffin, Ras Luta, Tabu i inni. Na dodatkowych scenach DJ’skich odbyły się min. obchody 25 lecia polskiej sceny sound system. Wśród działań towarzyszących (najbardziej rozbudowanych z wszystkich polskich imprez reggae) warto wymienić stały element festiwalu - konkurs młodych polskich zespołów reggae „Czwórka Reggae Contest”, kino festiwalowe, warsztaty tańca czy spotkania edukacyjne i wystawy.

W 2014 festiwal ponownie współpracował z czołowymi polskimi mediami jak Onet, Gazeta Wyborcza, TVP2 (transmisje koncertów, kampania promocyjna), Polskie Radio, CGM czy T-Mobile Music. Każdego dnia w imprezie uczestniczyło około 10 tysięcy osób. Zauważalny jest wzrostająca liczba fanów z zagranicy, gdzie festiwal zbudował sobie już również rozpoznawalną markę.
Ostróda Reggae Festival niezmiennie cieszy się opinią imprezy kulturotwórczej - odkrywa nieznanych jeszcze w Polsce artystów, propaguje nowe zjawiska wokół reggae  i edukuje.
Zaufanie publiczności znajduje odzwierciedlenie w zaszczytnym tytule „muzyczne wydarzenie roku”, od 2005 corocznie przyznawanym festiwalowi przez kilkutysięczną rzeszę czytelników magazynu reggae „Free Colours”. W serwisie Miasto Muzyki RMF Ostróda Reggae Festival wygrał głosowanie na wydarzenie roku 2009 w kategorii reggae.

Po zakończeniu ORF 2014 jego organizatorzy uhonorowani zostali odznakami „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, przyznanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Był to pierwszy tego typu przypadek w wieloletniej historii polskiej sceny reggae i potwierdzenie wysokiego statusu, jaki festiwal zbudował sobie na przestrzeni lat.

Miasto Ostróda (znane jako „Perła Mazur”) ze swoją atrakcyjną lokalizacją wśród jezior mazurskich jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do uprawiania sportów wodnych oraz turystyki śródlądowej. Dzięki temu infrastruktura hotelowo-turystyczna jest tu wyjątkowo rozwinięta. Ostróda Reggae Festival ze swoim relaksacyjnym charakterem i międzynarodową rozpoznawalnością jest jedną z najważniejszych stałych atrakcji sezonu turystycznego na Mazurach.

Linki:
http://www.ostrodareggae.com
www.facebook.com/Ostrodareggaefestival
http://www.youtube.com/user/positivemusicpromoti
http://www.vimeo.com/positivemusic

Video:
ORF 2014 Highlights - official Ostróda Reggae Festival aftermovie (short) - http://youtu.be/WoZEhl_fvJs
Dubska – „Jedziemy tam (Ostróda)”, oficjalny hymn ORF 2014 - http://youtu.be/Csg34TUKXoc
„Sorry… Taki mamy klimat czyli Ostróda Reggae Festival 2013”- http://youtu.be/MmLnG5lprls

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Strona internetowa: http://www.ostrodareggae.com

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook