Reggae Na Piaskach i Konkurs Młodych Talentów - karnet

Reggae Na Piaskach i Konkurs Młodych Talentów - karnet

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Kiedy: 19.7.2014 - 20.7.2014

Ras Luta, Tabu, Maleo Reggae Rockers i inni
Ceny karnetów:
    - 40 zł - do 30.04
    - 50 zł - od 1.05
    - 55 zł - od 1.07

Uwaga:

 

Ticketpro Polska przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów reggae. Każdy klient, który od 23 maja do 15 sierpnia złoży zamówienie w sklepie internetowym Ticketpro.pl, na jeden z poniższych festiwali, otrzyma w prezencie płytę CD.

1. WYSPA WISŁA REGGAE FESTIVAL
2. JAROCIN FESTIWAL
3. REGGAE NA PIASKACH
4. OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL
5. REGAŁOWISKO BIELAWA REGGAE FESTIWAL

Szczegóły wydarzenia

DUBTONIC KRU - awangarda reggae z Jamajki
Wyobraź sobie ciężką linię basu, psychodeliczne riffy gitary, pełne pogłosów klawisze i głębokie,  świadome wagi słów, teksty. A teraz wyobraź sobie roots reggae, dub, rock… Złóż to wszystko razem i otrzymasz nową muzyczną jakość prosto z Jamajki, dobrze znaną już i ceniona w Polsce. 19 lipca przestrzeń Festiwalu Reggae na Piaskach wypełni dźwiękami niekwestionowana gwiazda  - zespół DUBTONIC KRU  !
http://www.reggaenapiaskach.pl/wykonawcy/dubtonic-kru-2/

IBA MAHR – nadzieja reggae z Jamajki
Ten młody, oryginalny artysta nie bez powodu uznawany jest za wschodząca gwiazdę oryginalnego, jamajskiego reggae. Muzyka Iba Mahr’a sięga od klasycznego reggae, przez lovers rock po chwytające za serce i dusze odmiany roots and culture. Posłuchajcie uważnie jego głosu, przesłania, by poznać, co muzyka reggae będzie miała do zaoferowania w przyszłości. Na RNP Iba Mahr zaśpiewa w pełnym składzie, z zespołem, który stanowią gwiazdy pierwszej wielkości z Dubtonic Kru.
http://www.reggaenapiaskach.pl/wykonawcy/iba-mahr/

MALEO REGGAE ROCKERS – ciągle w formie
Kiedy w Polsce mówisz: reggae, to myślisz Maleo Reggae Rockers. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów, z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele. MRR  jest w świetnej formie, czego dowodem jest ostatnia płyta „Revolution”, która cieszy się dużym powodzeniem i zbiera świetne recenzje. W Ostrowie zagrają już po raz trzeci.
http://www.reggaenapiaskach.pl/wykonawcy/maleo-reggae-rockers/

RAS LUTA  - koncertowe „full wypas”
To jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów reggae w Polsce. Od 8 lat związany z Eastwest Rockers, równolegle rozwija z powodzeniem solową karierę. W marcu 2013 roku ukazała się jego druga solowa płyta ‚Uratuj siebie’. Rok temu zebrał najwięcej głosów do naszego „Polish Reggae Hall of Fame” i wystąpił z krótkim recitalem akustycznym. Już wtedy zapowiedział, że wróci do Ostrowa za rok, ale tym razem już „na bogato”, z pełnym składem. Dziś możemy powiedzieć, iż RAS LUTA dotrzyma słowa.
http://www.reggaenapiaskach.pl/wykonawcy/ras-luta/

TABU: czysta energia ze Śląska
To jedna z najbardziej energetycznych i najbardziej sympatycznych załóg polskiego reggae. Ten śląski zespół powstał w 2003 roku i od tego czasu zagrał prawie pół tysiąca koncertów. Dwukrotnie: w 2006 i 2009 roku, rozbujali ostrowską publiczność. Będzie nam niezmiernie miło gościć ich po raz trzeci. Za ich piosenką z najnowszej płyty wypada nam tylko powiedzieć – „o jak dobrze Was widzieć, o jak dobrze Was słyszeć!” . Cieszymy się, że możemy zapowiedzieć, iż na Reggae na Piaskach 2014 zagra zespół TABU !
 
oraz gwiazdy zagraniczne, które ogłosimy wkrótce!
http://www.reggaenapiaskach.pl/wykonawcy/tabu/


www.reggaenapiaskach.pl 
www.facebook.com/reggaenapiaskach
www.youtube.com/reggaenapiaskach
www.twitter.com/reggaenapiaskac

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Strona internetowa: http://www.reggaenapiaskach.pl/

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook