Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę - Warsztaty - POWER OF FLAVA

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę 2017

Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk

Lorenzo Hanna, Mamson, Ukay
Ceny biletów:
    - 15zł

Warsztaty:

Aby uczestniczyć w warsztatach należy zakupić osobno wejściówkę na teren imprezy czyli bilet jednodniowy - 15 zł lub karnet - 35 zł.

Szczegóły wydarzenia

FESTIWAL GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ

Warsztaty


Power of FlavaLORENZO HANNA

Lorenzo "Zagga Zo" Hanna jest obecnie znany na całym świecie, ale po raz pierwszy został wprowadzony do świata tańca w bardzo młodym wieku, podczas spotkań towarzyskich z rodziną. Dorastając w South Florida, Lorenzo w swoich pokazach i konkursach dancehall’owych w klubach przekazywał swoje karaibskie korzenie przez wiele lat. Po wygraniu kilku dancehall’owych konkursów a następnie tańca dla jednych z najlepszych tancerzy dancehallowych z Jamajki i Florydy, Lorenzo zdecydował się, aby jego miłość do tańca przenieść na wyższy poziom...

MAMSON

Talent, technika, muzykalność. Tancerz jedyny w swoim rodzaju. Człowiek o ogromnym sercu i pasji do ludzi. I co najważniejsze – kolejny gość naszego festiwalu! Mame Diarra buduje europejską scenę streetową już od połowy lat 90’tych. O ile dziś kojarzy się miłośnikom tańca ze stylami hip hop oraz house dance, o tyle warto wiedzieć, że zaczynał od breakingu. Przełom nastąpił w 1999 roku. To właśnie wówczas narodziła się jedna z obecnie najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych ekip – Wanted Posse Crew, która przez lata kształtowała jego styl. Wtedy narodził się Mamson. W 2001roku grupa zdobyła nagrodę World Champions podczas występu na imprezie Battle Of The Year. Podziwiano ich za unikatowy styl, który w niekonwencjonalny sposób łączył w sobie różne techniki. W takim też kierunku postanowił się rozwijać sam Mamson. W świat house dance wprowadził go Bruce Ykanji i – po prostu - zmienił jego życie. Dziś Mamson uznawany jest za jednego z najlepszych, a lista jego osiągnięć jest imponująca. Regularnie prowadzi warsztaty i występuje na całym świecie, prezentując takie show jak: Badmoves, Transe, Racine, Konexion czy Revolution. Można było go też podziwiać w telewizyjnych programach (francuska edycja Mam talent) oraz musicalach Ten Commandments czy Nuits de Foile. Jednak w głębi serca Mamson pozostaje tancerzem ulicznym, czego dowodem jest udział w wielu imprezach z drugą ekipa – Serial Stepperz. I choć ostatnio coraz częściej można go zobaczyć w roli sędziego, największą wartość ma dla niego zarażanie dzieciaków swoją pasją i przekazywanie solidnej wiedzy.

NELSON

Nelson jest znany jako jeden z najlepszych Popperów nie tylko swojego pokolenia ale również reprezentantów Francji na całym świecie. Tańczył w teatrach Tańca dla artystów i marek (Adidas, Carharta, Benetton). Jest członkiem Poppin Group LKS. W swoim stylu zdobywał nagrody w największych konkursach od 2007 r. Teraz uczy i sędziuje na całym świecie (Europa, Azja, Ameryka Południowa). Jest również organizatorem wielu imprez, bitew, obozów i partii (KOD France, Urban Step Festival, House of HipOp) Jego najważniejsze wygrane: Juste Debout 2016, ADDPG 2016, RedBull Bc1 All Style 2015, Dance Alive Japan 2015, Ism Battle 2013, Fusion Concept 2012, World Dance Colosseum Japan 2012, Juste Debout London 2012, GBG City Jam 2011, KOD China 2011 (first europeean to win), LKS Battle 2011, D-Street Contest 2011, Only For The Strong 2011 5vs5, UK Bboy World Championship 2010 and Finalist 2011, KOD Europe 2010, Juste Debout 2010, Urban Champ 2010, Battle Sous Pression 2010, Juste Debout Germany 2010, Hip Hop Session 6, Battle Funk Styles We Wanna Dance 2009, Coupe Du Monde des Danses Urbaines 2009, Battle The One 2009, Battle 2vs2 Le Ring 2009, Battle 2vs2 Nrj 12 Live (TV) 2008, Juste Debout 2vs2 Benelux 2007, Battle Arène 2007, King Of The Ground 2vs2 2007, Battle Expert 2007, Battle RUE du Grand Palais de Paris 2007, Battle 2vs2 Groove 2007, Battle Funk Cypha 2006 in New York, BBoy Hodown 2006 in Houston.

UKAY

Mamy zaszczyt powitać jeden z najlepszych tancerzy hip-hopowych na świecie, Ukay. Wiele swoich wzorców pokazuje m.in. w show "Redbull Illusion", jak również w międzynarodowych walkach (Juste Debout, Cercle Underground itp). Szkoła, praca, rozrywka - Ukay ma wszystko podporządkowane pod taniec, kiedyś miał wielki cel - po obejrzeniu wideo z Flying Steps stwierdził, że przyjdzie taki moment, że zatańczy z nimi. Jestem jak duże dziecko muszę tańczyć i wykonywać magiczne sztuczki. „Dla mnie taniec to coś więcej niż tylko ogromne ilości zabawy – to całe moje życie!”. Nie przegap tej okazji, to szczególny czas na poznanie tego niezwykłego artysty.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook