Opole Metal Festival

Opole Metal Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Siesta Festival

04.03.2018

Punk Fest

Klub Kwadrat, Kraków

10.03.2018

Opole Metal Festival to największe na opolszczyźnie święto fanów hard rocka i heavy metalu. W dniach 5-6 września w Grodzie Rycerskim w Byczynie zagrają dla was gwiazdy polskiej sceny metalowej.
Ceny biletów:
    - 29zł - bilet jednodniowy
    - 45zł - karnet

Szczegóły wydarzenia

Opole Metal Festival

Opole Metal Festival to największe na opolszczyźnie święto fanów hard rocka i heavy metalu. W dniach 5-6 września w Grodzie Rycerskim w Byczynie zagrają dla was gwiazdy polskiej sceny metalowej. Długotrwałe przygotowania i pozyskanie kluczowych partnerów zaowocowały wydarzeniem na które czekali fani ciężkiego grania w całej Polsce. Otoczenie rycerskiego grodu nadaje imprezie niepotwarzalnego klimatu a surowy dźwięk unoszący się ze sceny z pewnością zapadną w pamięć wszystkim fanom metalu.
 
Koncert jest dwudniowym maratonem ciężkiego grania w czasie któego zagra aż 16 zespołów. Na dziedzińcu średniowiecznego grodu zagrają dla was m.in. The Sixpounder, Percival Schuttenbach, Eier, Morhana, Drown My Day, Lacrima, Hurrockaine, Sekator, Maszyna, ROOG i inni. Headlinerem festiwalu będzie legenda polskiej sceny heavy-metalowej czyli poznańskie TURBO. W oba dni granie rozpoczyna się już od godziny 15:00 a potrwa nieprzerwanie do późnych godzin nocnych. Dla chcących spędzić noc pod Grodem dostępne będzie pole namiotowe. Wszelkie informacje dotyczące festiwalu będą się pojawiać na oficjalnym funpage'u www.facebook.com/opolemetalfestival oraz na oficjalnej stronie festiwalu: www.opolemetalfestival.pl.

Imprezie patronują: Radio Opole, RadioRevolta, Artyści24, KręciołaTV, Fabryka Zespołów, FlashRegio, Radio Aspekt, Polski Metal, Road Crew, Rockville.pl, BloodArt Poland, FolkMetal.pl

Przybywajcie, niech opolszczyzna zatrzęsie się od mocnych dźwięków!


Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook