Wiosna Fest

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Bilety w przedsprzedaży już od 70zł
Zagrają: Happysad, Enej, Luxtorpeda, Organek, OCN, Glass Ballerina, Clodie
Ceny biletów:
    - 70zł - w przedsprzedaży
    - 85zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Wiosna Fest


Happysad / Enej / Luxtorpeda / Organek / OCN / Glass Ballerina / ClodieHappysad - Jeden z najpopularniejszych i najważniejszych młodych zespołów rockowych w Polsce. Ich koncerty zapełniają sale, a płyty osiągają znakomite wyniki sprzedaży mimo niewielkiej promocji. W swojej muzyce łączą gitarowego rocka z naleciałościami punku, reggae i ska. Przez jednych uznawani za pokoleniowych następców Pidżamy Porno, T.Love czy Kultu, przez innych krytykowani za muzyczną prostotę i naiwność.

Enej - to polski zespół rockowo-folkowy, założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera „EneidyIwana Kotlarewskiego - Eneja, wesołego kozaka podróżującego po świecie. Grupa to mieszanka różnorodna kulturowo, co ma swe źródło w pochodzeniu członków zespołu - rodzina braci Sołoducha ma korzenie ukraińskie, Mirosław Ortyński urodził się we Lwowie, a pozostali członkowie zespołu to Polacy.

Luxtorpeda - Zespół został założony w 2010 r. przez ex-gitarzystę Acid Drinkers i Flapjack, Roberta "Litzę" Friedricha. W składzie znaleźli się muzycy 2 Tm 2,3, Armii i Turbo, a kilka miesięcy później dołączył do nich również raper Hans ze składu 52 Dębiec. Ich wspólnie tworzona muzyka stanowi połączenie metalu, punku i hardcore'u.

Organek - polski muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Tomasz Organek znany jest przede wszystkim z występów w zespole SOFA, którego był współzałożycielem.

OCN - Polski zespół rockowy, który powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Co kryje się pod skrótem OCN? Ocean. Poprzednia nazwa ze względu na powtarzalność zarówno w kraju jak i za granicą, została zmieniona na OCN.Zespół OCN wydał 25 września 2015 roku album „Demon i karzeł”, na którym znalazło się 12 kompozycji.

Glass Balerina - tworzy go piątka osób o skrajnie innych inspiracjach oraz gustach muzycznych. Gatunek jaki ta mieszanka prezentuje jest trudny do zaszufladkowania w jednym stylu muzycznym, aczkolwiek przez wielu nazywany rockiem alternatywnym. Zespół zagrał wiele koncertów na terenie śląska, które bardzo dobrze przyjmowane były przez publikę. Mocną stroną zespołu są niewątpliwie pełne przesłania i głębokie teksty oraz ciekawa ich aranżacja.

Clödie - to młody krakowski zespół, na czele którego stoi znana z programu “The Voice Of Poland” wokalistka Klaudia Trzepizur. Zespół powstał w ubiegłym roku, a muzycy rejestrują właśnie materiał na pełny album. Już teraz postanowili zaprezentować słuchaczom pierwszy teledysk do utworu “Kobieta” promujący wspomnianą płytę.

Rozpiska czasowa Wiosna Fest:

Clödie 17:00-17:20
Glass Balerina 17:30-17:50
OCN 18:10-18:40
Organek 19:00-20:00
Luxtorpeda 20:20-21:20
Enej 21:40-22:40
Happysad 23:00-00:00

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

  • Hala Wisły, Reymonta 22, Kraków

Facebook: https://www.facebook.com/events/1538549443128758/

Facebook