Paris Combo

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Siesta Festival

04.03.2018

Punk Fest

Klub Kwadrat, Kraków

10.03.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 90zł
8 lipca w Teatrze Muzycznym w Gdyni kwintesencja muzycznej Francji - Paris Combo otworzy swym koncertem Ladies' Jazz Festival 2016!
Ceny biletów:
    - 150zł, 120zł, 90zł

Szczegóły wydarzenia

Ladies' Jazz Festival Gdynia 2016


PARIS COMBO


8 lipca w Teatrze Muzycznym w Gdyni kwintesencja muzycznej Francji - Paris Combo otworzy swym koncertem Ladies' Jazz Festival 2016!

W listopadzie 2015 Ladies' Jazz Festival zaprezentował trasę zupełnie nowego show ZAZ. Dlaczego ona? Bo jest świetna, bo współpracuje z tymi, którzy są już w kręgu zainteresowań organizatorów LJF, ale również dlatego, że w muzyce Francji jazz jest żywy, wyczuwalny, wieczny.

ZAZ przyznając się do inspiracji często wymienia jedną nazwę. Ta sama nazwa jako wzór działań pojawia się u znanych wszystkim Pink Martini. Logicznym ruchem jest więc zaprosić Państwa na pierwszy w Trójmieście, otwierający tegoroczną edycję Ladies' Jazz Festival koncert PARIS COMBO.

Grupa wystąpi 8 lipca w Teatrze Muzycznym w Gdyni w składzie: Benedicte Grimault a.k.a. Belle du Berry (voc), Potzi (git), Farncois Jeanin (dr), David Lewis (tp-fh-p) i Emmanuel Chabbey (b). Ma na swoim koncie pięć albumów, Ich muzyka to połączenie ska, latino, francuskiej tradycji kabaretowej, lounge music czy down tempo i cudownego surrealistycznego humoru prosto z Pól Elizejskich.

W zeszłym roku obchodzili swoje dwudziestolecie działalności artystycznej. Występowali w najlepszych salach koncertowych na całym świecie. Czas najwyższy, by wystąpili na Ladies' Jazz Festival w Gdyni i byśmy poznali "Paris Combo style" z pierwszej ręki.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Teatr Muzyczny, pl. Grunwaldzki 1, Gdynia

Facebook